П'ятниця

19.04.2019

17:19

Цього разу перемога з великим рахунком

У неділю відбулися матчі в обох лігах обласного і районного чемпіонатів з футболу. Приємно, що і цього разу обидві міські команди виграли свої матчі, причому, на виїзді, та ще й з хорошою різницею забитих – пропущених м’ячів.

Коли вже друкувався минулий номер, нам повідомили, що рівненський «Стандарт» свій домашній матч IV туру обласної першості в другій лізі із ФК «Острог – Академія» проводитиме… в Острозі. Звісно, заперечень в нашої команди не було, тому нашвидкуруч підготували афіші, інформацію поширили в соцмережах. І глядачів прийшло на стадіон не менше, ніж на гру з «Поліссям» – десь…

Не часто доводиться бачити такі матчі. Гра проходила без зайвих грубощів, можна сказати, спокійно, головний суддя жодного разу не показав жовтих карток, а тим більше червоних. Хоча у боротьбі за м’яч суперники, траплялося, порушували правила, били по ногах, були падіння. Та це були суто ігрові моменти, і пристрасті, як це часто буває, не переливалися через край. Такі матчі набагато приємніше дивитись, ніж ті, де футболісти відверто грають грубо, сваряться між собою і з арбітрами, глядачами. Цей матч приємно вразив, хоча не всі так думають. Один мій знайомий зауважив, що йому було не цікаво, мовляв, хочеться гостроти…

Острожани почали гру в звичній своїй манері. Вони з перших хвилин, відібравши м’яч у гостей – номінальних господарів, кинулись в атаку. Зразу ж добились права на кутовий. Після його розиграшу головою пробив Олександр Марченко, але м’яч пролетів трохи вище воріт. Наша команда з перших хвилин «прижала» «Стандарт» до їх воріт. Я зауважив, що воротар нашої команди вступив у гру лише на 11 хвилині. Тоді гості й створили першу небезпечну ситуацію.

Перший гол «Острог – Академія» забила на 28 хвилині. Це зробив Володимир Захарчук. Він відгукнувся на подачу з правого флангу атаки і головою точно «вписав» круглого біля стійки воріт. Збільшив розрив у рахунку на 34 хвилині Павло Лукашевич. Він, отримавши пас з глибини поля, від одного з кращих гравців матчу Олега Костюка, зумів дотягнутися до м’яча і дуже гарно, буквально «закинув» м’яч у сітку воріт. До кінця тайму більше голів команди не забивали і пішли в роздягалку за рахунку 2:0.

Другий тайм мало відрізнявся від першого. Правда, «Стандарт» намагався перехопи ініціативу на початку, але їх територіальна перевага була не довгою. На 77 хвилині після багатоходівки, кількох ударів по воротах м’яч зрізався з ноги захисника рівненської команди і опинився в їх воротах. На 82 хвилині ФК «Острог – Академія» залишила в своєму карному майданчику Тараса Зіневича, який, отримавши м’яча, спокійно послав його у ворота нашої команди. Це була одна з чотирьох небезпечних ситуацій біля воріт острожан, і гості її реалізували. Та відразу після розиграшу м’яча з центру поля острожани забили свій четвертий м’яч. Це зробив Дмитро Кондратюк на 83 хвилині. Острожани мали ще кілька реальних можливостей збільшити рахунок (щонайменше 5), але то підводила точність, то надійно грав голкіпер рівнян, то арбітри фіксували положення поза грою. У підсумку фінальний свисток зафіксував чудову перемогу нашої команди з великим рахунком 4:1.