П'ятниця

26.04.2019

04:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Цього разу затверджували кандидатури на різні посади

У середу, 12 листопада, відбулася позачергова, 60 сесія Острозької міської ради. В її порядку денному були питання затвердження заступника міського голови, члена виконкому та народних засідателів у нашому районному суді. Цього разу думки міських народних обранців були не одностайними. 

Традиційно, після оголошення про кворум, запрошених на сесію, виконання Державного гімну відбулося обговорення плану роботи на сесію. Головуючий на засіданні – міський голова Олександр Шикер – оголосив запропонований порядок денний з 4 пунктів. Депутат Юрій Олексійчук (ВО «Свобода») запропонував включити туди розділ «Різне». З цього приводу довелося звертатися до Регламенту роботи Острозької міської ради. Ним не передбачено включення такого розділу в роботу позачергової сесії. Тож при затвердженні плану роботи сесії один депутат утримався (Борис Гловацький,Сильна Україна).

Другий питанням порядку денного було – Про затвердження заступника міського голови та припинення повноваження попереднього заступника міського голови. Доповідав по цьому питанню міський голова Олександр Шикер. Він повідомив, що на розгляд сесії виноситься проект рішення, яким, відповідно до чинного законодавства, погодивши з постійними комісіями Острозької міської ради, пропонується припинити повноваження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Мацуна, затвердженого рішенням міської ради від 12 листопада 2010 року № 5, та затвердити на цій же посаді Анатолія Лисого. Далі Олександр Федорович зачитав своє подання, у якому звертався до сесії Острозької міської ради в зв’язку зі звільненням із займаної посади заступника міського голови Володимира Мацуна відповідно до поданої ним заяви за угодою сторін. З метою забезпечення діяльності виконкому Острозької міської ради, належного функціонування комунальних служб міста, вчасної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, просив розглянути кандидатуру та  затвердити на посаді заступника міського голови Анатолія Лисого.
 
Олександр Федорович зачитав біографічну довідку про кандидата на посаду Анатолія Лисого, в якій були подані дані про роботу, ділові та людські якості кандидата. Також Олександр Федорович продемонстрував довідку про спеціальну перевірку, згідно якої обмежень і заперечень щодо призначення на посаду немає. 

Голова постійної комісії Острозької міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку Василь Миронюк (ВО «Батьківщина») повідомив, що запропонована кандидатура розглядалась на засіданні комісії. Її висновки позитивні і пропонується сесії затвердити запропоновану кандидатуру. Аналогічна не було заперечень і в голів та представників інших постійних комісій міської ради. Запитань до Анатолія Михайловича не поступало. Лише депутат Юрій Олексійчук запропонував голосувати поіменно з публікацією результатів у газеті «Замкова гора». Сергій Іщук (Сильна Україна) запропонував проголосувати за цю пропозицію. Позафракційний депутат Роман Гресько цікавився, чи передбачено таке голосування Регламентом. Спершу депутати проголосували за пропозицію про поіменне голосування із публікацією в нашій газеті (один із 22 присутніх міських обранців – проти). При голосуванні за призначення Анатолія Лисого  на посаду заступника Острозького міського голови «За» голосували: міський голова Олександр Шикер, секретар міської ради Микола Добровольський; члени фракції ВО «Батьківщина» – Ігор Кузьменко, Алла Параниця, Надія Пацурковська, Володимир Степанюк, Олена Грищук, Юрій Зінчук, Олександр Олішевський, Любов Тимчук, Іван Ткачук, Лариса Мініч, Василь Миронюк, Віктор Панчук, Зоя Систалюк, Ольга Стецюк; Сильна Україна – Сергій Іщук, Борис Гловацький; «Наша Україна» – Юрій Ягодка; позафракційні – Лариса Бащук, Роман Гресько. «Проти» голосували Юрій Олексійчук та Ольга Шевчук (ВО «Свобода»).

Третім питанням порядку денного було – Про внесення змін до складу виконавчого комітету Острозької міської ради. І цього разу також інформував присутніх міський голова Олександр Шикер. Він зазначив, що член виконкому міськради Валентина Кузьменко, яка працювала директором Острозької музичної школи, тепер трудиться у Рівному, і попросила вивести її зі складу згаданого вище колегіального органу. Аби міськвиконком належним чином працював, була тісна співпраця, Олександр Федорович запропонував ввести в склад виконавчого комітету Острозької міської ради щойно затвердженого заступника міського голови Анатолія Лисого. Голови і члени постійних комісій підтвердили, що це питання розглядалося на засіданнях комісій і в них заперечень не було. Тож цього разу депутати голосували одноголосно.
Також депутати розглянули питання Про затвердження списку народних засідателів в Острозькому районному суді. І в цьому питанні рішення було одностайним. Тож острожани Ігор Кузьменко, Наталія Марчук, Володимир Степанюк затверджені народними засідателями в Острозькому райсуді.

Хоч розділу «Рівне» в порядку денному не було, але депутат Юрій Олексійчук прокоментував відповідь на свій депутатський запит щодо незалежного аудиту комунальних підприємств, назвавши її відпискою. Ситуацію пояснював керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук. Опонував колезі Сергій Іщук, який зазначив, що лише інформаційна довідка від незалежних ліцензійованих аудиторських фірм вартує близько 2 тисяч гривень, а сам аудит «потягне» майже 10 тисяч. Таких коштів ні в комунальників, ні в міської ради немає. У короткій дискусії брав участь також Роман Гресько, який пропонував такий аудит зробити за власні кошти тих, хто в ньому зацікавлений. На цьому позачергова сесія завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

№ 47 від 15 листопада 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 250 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]