П'ятниця

19.04.2019

09:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Цього року в Криму відпочиватимуть лише зрадники і вороги

Дуже часто доводиться чути, що Україна – слабка держава, у нас погано жити, не забезпечуються конституційні права, влада корумпована і т. д. Відповідей чому – дуже багато, мабуть, наполовину менше, ніж населення нашої країни, як кажуть, плюс-мінус. Я також маю своє пояснення. Згадаймо нашу історію від Київської Русі до наших днів, проведімо паралелі, подумаймо. На мою думку, головна наша біда – відсутність єдності. Навіть перед смертельною загрозою ми сваримось, воюємо між собою, а не із ворогом, як в тій байці про лебедя, рака й щуку, тягнемо воза кожен в свою сторону. І крім тих трьох персонажів, є ще кілька інших «тягачів», причому їх по кілька десятків мільйонів з кожного боку. Ось і маємо підсумок – наш віз, вважай країна, не те що не рухається вперед, а навпаки, котиться з прискоренням униз, можливо, в прірву. 

Під час цьогорічних першотравневих вихідних був спочатку свідком, а потім учасником неприємної дискусії, під час якої переконався, що прихильників клятої москалії і в Острозі чимало. Після того вже не дуже здивуюся, якщо колись з’ясується, що хтось із наших земляків продався і за гроші руйнує Україну в рашистсько-сатанинських бандах на Донбасі, є членом диверсійних груп, які готують терористичні акти, аби ще більше дестабілізувати ситуацію в нашій багатостраждальній країні.

Але повернуся до згаданої вище розмови. Її свідком і учасником я став невимушено. Незнайома мені жінка, років 25-30, із захопленням розповідала, як добре минулого року відпочивала в Криму. Мовляв, тоді там було мало людей і обслуговування було прекрасним, вона дуже задоволена і запевняла, що цього року знову поїде туди. Агітаторка дуже наполегливо радила своїм двом співрозмовницям послідувати її прикладу і не вірити українським ЗМІ, що на півострові погано. Вона так «розливалася» у своїй хвальбі тамтешній новій владі (по суті – рашистсько-сатанинській банді гобліна), що я не витримав і втрутився у розмову.

Уже при перших моїх словах, що відпочивати в Криму цього року є національною зрадою, що це підтримка війни і агресора на Донбасі, жінка змінилася в обличчі. Її доброзичливість миттю зникла і з’явилась неприхована злість. Замість того, щоб знітитися – все таки то було людне місце і багато острожан кудись поспішали у своїх справах, вона накинулася на мене зі звинуваченнями. Все зводилось до того, що ми нині живемо так погано через таких «бандерів», як я. Мовляв, київський Майдан в 2013 – 2014 рр. – це був державний переворот, і владу до рук прибрала проамериканська хунта. Вона почала громадянську війну, хоче посварити нас із росією, має намір «знищити одвічну дружбу двох слов’янських народів» і т. п. Від тих її слів уже я оскаженів від люті. Дуже хотілося врізати тій путінській жополизці межиочі. Зрештою, я якось опанував себе, обізвавши її і таких як вона ворогами і зрадниками України, і під лайку та прокльони сепаратистки пішов подалі від біди.

Та розмова у парку біля пам’ятника Кобзарю глибоко запала в мою душу. Вона не дає мені спокою. З’являється багато питань, головні з яких – що то було і як так сталося, що у нас стільки внутрішніх ворогів? Відповіді на них та інші подібні запитання я не знаходжу. З одного боку, ми регулярно пишемо про подвиг бійців, які захищають нашу Вітчизну на Донбасі, самопожертву волонтерів та простих громадян, підняття патріотизму і т. п. І тут ось цей, черговий випадок українофобства в нашому місті. Хто та жінка, хто її співрозмовниці, я не знаю. Дивує те, що на навіть на Західній Україні (а що робиться на сході та півдні?) зрадники і вороги нашої держави почувають себе дуже вільно, ведуть агітацію окупанта, паплюжать нашу країну і владу. А роблять вони це тому, що ми дозволяємо це їм, є підґрунтя для їх підривної діяльності. Судячи з листа в редакцію нашого дописувача, дзвінка в редакцію «вєтєрана пєдагогічєского труда», погроз мені, в нашому місті, районі є чимало симпатиків клятої москалії, на яких і опирається підривний елемент країни агресора.

А ще я вважаю зрадою заробітчанство в клятій москалії так само як відпочинок в окупованому Криму. Це в голову не вкладається – вони вбивають наших солдатів, украли Крим, фінансують терористичні акти, озброюють до зубів сучасною зброєю бандитів сатанинських днр і лнр, а наші люди їдуть туди батракувати, інші – відпочивати. Сам був заробітчанином і знаю, як потрібні швидкі гроші (не кажу легкі, дуже важкі, але їх таки можна швидко там заробити). Я працював у Чехії – це хоч не ворожа країна, не агресор. До речі, один старший чех запитував мене – чому ми, українці, не розбудовуємо свою країну, а гнемо спини на іноземців. Що йому було відповіСти…

Нині важкий час і потрібна єдність у боротьбі проти загарбника. Думаю, колись народ і влада спитають, що ти робив у окупанта, може став його агентом? Крім того, клята москалія – країна з дикими звичаями, не цивілізована. Там незаконно тримають наших патріотів Савченко (до речі, в неї незабаром День народження), Сєнцова й інших. То яка проблема для них звинуватити бандерівця у якихось гріхах, вбити, відібрати гроші, віддати в рабство? Тож закликаю всіх земляків – не будьте зрадниками, відпочивайте в Україні, а якщо гроші лопатою гребете, то в дружніх чи нейтральних країнах. Там також можна заробити – а краще, як казав один мій знайомий, рідну землю «гризти», ніж в чужій хаті в розкошах жити!

Іван ГЛУШМАН,
член Національної спілки журналістів України

Просмотров: 205 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]