Понеділок

22.04.2019

03:06

Цьогорічним володарем кубка став ФК «Острог»

Ще на початку цьогорічного районного футбольного сезону на День фізичної культури і спорту був запланований фінальний матч розиграшу кубка Острозького району. Він, без сумніву, мав прикрасити заходи з нагоди свята шанувальників здорового способу життя. Та десь за 2 тижні до фіналу з’явилася неофіційна інформація, що фінал переноситься на пізніший термін, орієнтовно на пізню осінь.

Перед здачею минулого номера газети «Замкова гора» тренер і директор команди ФК «Острог» Василь Шляхов та Микола Скороход говорили, що вони проти переносу фінальної гри. Тож своє слово мала сказати федерація футболу. Після тривалих дискусій було вирішено матч не переносити.

У неділю, 13 вересня, на 14 годину, суперник острожан на гру не з’явився. Після більше ніж півгодинного чекання виходу ФК «Вельбівно» на поле, організатори змагань вручили гравцям ФК «Острог» кубок Острозького району, а також грамоти та медалі. Це зробили начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Олександр Харчук, начальник відділу молоді та спорту того ж управління Дмитро Білюк та голова районної федерації футболу Володимир Озімковський.

Того дня в рамках обласно­го чемпіонату ФК «Острог – Ака­демія» поступився в Рокитному «Поліссю» 1:2. Також заз­нав поразки ФК «Вельбівно» на виїзді від радивилівського «Сокола» – 0:1 (юнаки 0:4). Переможець районного кубка зіграв товариську гру з ФК «Розваж». Матч завершився перемогою острожан 6:0.

Всеволод МОТОРНИЙ

Перший тайм вони відіграли

Дійсно, ці команди – ФК «Оріон» з Верхова та ФК «Чайка» з Сіянець свій перший тайм відіграли, а от другого вболівальникам довелось чекати набагато довше, аніж 10 хвилин. Все через те,  що футболісти перервали гру й перейшли до… змагань з кросу на різні дистанції по знайомій та незнайомій місцевості. Тож гру вирішено було продовжити на нейтральному полі, в Острозі, на стадіоні Національного університету «Острозька академія».

Гравці так засумували за футболом, що на пропозицію судді Володимира Озімковського зіграти лише 35 хвилин (це дозволено регламентом змагань) відповіли категоричною відмовою. І в результаті вболівальники (яких у різний час гри було від десяти до сорока й навіть сімдесяти осіб) побачили повноцінний тайм.

Гра пройшла безкомпромісно, з великою напругою, з чималим числом силових і больових зіткнень, і завершилась таки «бойовою» нічиєю – 1: 1. Обидва голи було забито в результаті стандартних положень – футболісти з Сіянець забили м’яч красивим ударом зі штрафного, а верхівчани – з одинадцятиметрової позначки.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 187 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0