Неділя

21.04.2019

17:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Даруватимуть красу і радість
Вечір, присвячений Дню працівників комунального господарства і побутового обслуговування населення відбувся 14 березня в актовій залі ДПТНЗ «Острозьке ВПУ». Впродовж заходу звучали вітання та щирі побажання, присутні дізнались багато цікавого, побачили нові вишукані моделі одягу, стрижок та зачісок.  

Це свято відзначається в третю неділю березня, місяця, коли природа прокидається в усій своїй красі, надихаючи своєю чарівністю людей. Саме весною жінка хоче виглядати особливо елегантною та чарівною. І для того, щоб мати гарний одяг та зачіску, потрібне вміння, терпіння, фантазія, уява, а головне – велике бажання дарувати радість людям. Саме так будуть трудитися наші випускники, працюючи у сфері побутового обслуговування населення.

З нагоди свого професійного свята зібрались у залі учні, вчителі, майстри та працівники училища. Учні групи №17 Анастасія Мороз і Аня Романуха вітали усіх з професійним святом і розповідали про історію виникнення одягу. Валерія Фесенко та Валентина Дмитрук оповіли присутнім про минуле і сучасне стрижок та зачісок. Дівчата вітали своїх наставників, без яких неможливо навчитись майбутнім професіям кравця, закрійника, перукаря.

Головним підсумком цього вечора став показ моделей сучасного одягу та зачісок, виготовлених учнями під керівництвом майстрів виробничого навчання. Такі покази стають справжнім святом і дарують хороший настрій.

Учні, навчаючись в училищі, мають пам’ятати, що педагоги з великою шаною ставляться до своєї професії, вкладають в неї частинку своєї душі і праці, намагаються передати це своїм учням. Хочеться подякувати танцювальному колективу та керівнику Оксані Бережняк за танці «Повільний фокстрот» і «Лялька», які стали окрасою свята; солісткам Марині Бондарук і Ользі Загорській; учасникам вокального колективу за пісню «Червона рута»; читцям віршів Валентині Мацишиній і Олені Кондратюк та всім, хто допоміг у проведенні вечора і подарував присутнім гарний настрій. Бажаю, щоб учні опанували свою майбутню професію якнайшвидше, завоювали у клієнтів довіру, шану і повагу.

Тетяна КОВАЛИШИНА, майстер групи №17 ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»
№12 від 23 березня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 232 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]