Середа

24.04.2019

19:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Де ж ти, Золота рибко?
У неділю, 14 липня, з нагоди відзначення Дня рибалки на ставку в селі Грем’яче відбулися змагання в рамках третього відкритого чемпіонату Острозького району зі спортивної ловлі риби. Серед тих, хто змагалися, були й острожани.   

Змагання розпочалися вранці. Прибули поборотися за призи та відпочити на лоні природи 45 учасників із Грем’ячого та навколишніх сіл, а також з Острога, Нетішина, Рівного, Оженина і навіть Новоград-Волинського. У переважній більшості це були чоловіки, але була і жінка, і діти, як самостійно, так і з батьками.

Учасників зареєстрували ще до 6-ої години, а потім вони розійшлися берегом ставка, щоб закинути вудки і чатувати, коли клюне рибка. А вона чомусь не особливо поспішала на гачок. Зрештою, декому пощастило, і він витягував зі ставка велику і маленьку рибини. Дозволялося ловити на 3 вудки, а підкормку використовувати будь-яку.

Після чотирьох годин усі учасники зібралися на березі ставка. Переможець і призери визначалися по вазі зловленої риби. Найбільше риби впіймав Микола Пушка із Розважа (сукупний улов у 5 кг коропів та карасів). Друге місце посів Павло Тищенко із Могилян (4,8 кг), а його земляк Олександр Скоропляс став третім (3 кг). Найбільшу рибу впіймав Павло Тищенко (на фото). Йому попався короп, який вивів чоловіка на друге місце у змаганнях рибалок.

Грамотами та цінними подарунками переможців та призерів нагороджував завідувач сектору у справах молоді та спорту Дмитро Білюк. На закінчення він від імені учасників висловив подяку за сприяння у проведенні змагань підприємцю Олександру Макаруку.

Іван ПАВЛІВ

№ 29 від 20 липня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 281 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]