Вівторок

23.04.2019

09:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дебютна книга Макарова в Острозі

Свою першу книгу «За чверть десята» 7 лютого в Острозькій академії презентував Юрій Макаров, відомий журналіст, публіцист та телеведучий. Ця книга увійшла в трійку Книг року ВВС-2013. В гості до студентів він приїхав не сам – з художницею, журналістом і дружиною Світланою Фесенко. Представляв гостей письменник, викладач академії Олександр Ірванець.  

«Сніданок з 1+1», «Імперія кіно», «Спецпроект Юрія Макарова», «Телеманія», «Документ», «Культурний фронт» – телепрограми, за якими ми добре знаємо пана Юрія. Та за його словами, з телебаченням у його житті вже покінчено, адже його ніхто не дивиться. Тому й себе він сьогодні позиціонує не як тележурналіста, а як письменника.

–  Хочу, щоб мені казали таке: «Я прочитав вашу книжку, і вона мені дуже сподобалась!». О, ось це кайф! Я вже навчився ставити автографи і сьогодні з’явився як український письменник. Я не хочу комусь подобатись. Я хочу, щоб подобався мій продукт.

Письменник розповів, що починав він книгу російською. Але немовби щось не давало йому написати як слід, не в’язався сюжет, ніяк не виходило. Тоді він переклав вже написані сторінки українською, і ідеї почали самі виливатись на папір.

Враженнями про зустріч поділилась студентка третього курсу спеціальності «журналістика» Вікторія Таран.

– В Острозькій академії часто відбуваються різні зустрічі з цікавими людьми. Для мене незабутніми є саме ті, які вміють надихати інших своїм життям на щось більше. От і Юрій Макаров – особистість зовсім непересічна. Звичайно, мені як журналістові, було цікаво послухати промову людини, котра у цій сфері вже «не одну собаку з’їла». Проте мене вразила ще одна, на мою думку, дуже важлива річ. Він, маючи такий досвід і популярність, зберіг у собі людяність і простоту.

Наприкінці зустрічі Юрій Макаров закликав не боятись змінювати своє життя, коли б то не було:

– Олена Чекан, моя приятелька, змінила професію у 59 років(!). Була актрисою, а стала журналісткою «Українського тижня». Причому однією з найпомітніших журналісток. Тому, коли ви вже шукаєте пенсійну книжку, ще не пізно почати щось нове!

Людмила Панасюк

№8 від 15 лютого 2014 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 224 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]