Субота

20.04.2019

19:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

День народження є у кожного…

Так, день народження, як співається у відомій пісні, є і в бідного, і в заможного, і в дорослих, і – у дітей. Особливо цей день полюбляють саме діти. Тож недаремно на «День іменинника» в КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради всі,без винятку, дітки прийшли у святковому вбранні, гарно підготовленими, з надією на щось незвичайне. І – з дуже потаємним бажанням отримати дарунок.­ 

І ось ця мить настала. Свято розпочалося. І на сцену, вірніше, райський куточок барвистого тропічного лісу, вийшли – ні, не ведучі, чи вихователі, а – симпатичні Мавпочка й Тигреня, які хотіли привітати з Днем народження свого друга Левеня. Та їм увесь час заважала Зюзюка – бешкетниця й хитрунка. Їй не вдалося здійснити свій задум – зіпсувати свято – адже на допомогу прийшли й інші друзі Левеняти – мудра Черепаха та Жабка. З допомогою чарівної карти, з допомогою діток, які виконали всі завдання та розгадали всі загадки, вони разом знайшли всі шматочки святкового торту, який сховала Зюзюка.

І, як нагорода за небайдужість, підтримку, свої здібності, всі (всі, без винятку! – адже уважні вихователі чітко стежили, аби задіяні були в розвагах усі дітки) вихованці закладу отримали свої дарунки. Потім на сцену вийшли й давні друзі школи-інтернату – студенти академії. Вони теж подарували дітям і барвисті повітряні кульки, і солодощі до обіднього столу, і – велику м’яку іграшку. Також сердечно привітала дітей директор школи-інтернату Галина Лебідь.

Отож, свято дійсно вдалося! І хай насправді День народження того дня був лише у однієї дівчинки – маленької Тетянки – іменинником почував себе кожний!

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 48 від 22 листопада 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 236 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]