Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

День рятівника у день «Неопалимої купини»
Сімнадцятого вересня в Україні відзначається День рятівника, визначений Указом Президента України. Це професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Саме ця дата святкування збігається з днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, котрі борються з вогнем. Вважається, що ця ікона є захисницею від пожеж і особливим образом Пресвятої Богородиці, котрий допомагає пожежникам у небезпечній роботі.

Цей рік для працівників пожежної охорони Острожчини був багатий на зміни. Внаслідок реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій України був ліквідований Острозький районний відділ УМНС України і створена Служба цивільного захисту м. Острога та Острозького району, а пожежну частину, в зв’язку із розширенням функцій, було перейменовано у 6-ту Державну пожежно-рятувальну частину Територіального управління МНС України у Рівненській області (ДПРЧ-6). Це значить, що підрозділ може виконувати функції аварійно-рятувальної служби, тобто основним завданням є не лише гасіння пожеж, а й ліквідація надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, проведення пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Протягом 2012 року черговий караул пожежно-рятувального підрозділу 44 рази виїздив за сигналом "ТРИВОГА”, з яких 25 на гасіння пожеж. Завдяки відважним і рішучим діям рятувальників усі їх вдалося вправно ліквідувати.

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня рятівника! Стояти на сторожі життя й безпеки громадян завжди було благородною справою, яку обирають сміливі та сильні духом люди. Дуже важко переоцінити ваш внесок у шляхетну справу захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій. Я пишаюся тим, що маю честь працювати разом із вами. Дякую за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та самовіддану роботу. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, витримки та стійкості у нелегкій праці, родинного щастя і благополуччя!

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник СЦЗ м.Острога та Острозького району ТУ МНС України
Просмотров: 399 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]