Середа

24.04.2019

14:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Депутатів цікавило, де наші гроші?

У п’ятницю, 28 лютого, відбулася чергова, 51 сесія Острозької міської ради. Найактивніше депутати обговорювали виступ керівника управління Держказначейства в районі та проблеми благоустрою.  

Після оголошення про початок сесії, виконання Гімну України присутні за пропозицією головуючого на сесії – міського голови Олександра Шикера, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної сотні. Також було оголошено про саморозпуск фракції Партії регіонів у Острозькій міськраді. Оп­лесками присутні привітали де­путатів Василя Самолюка, Наталію Ковальчук, Ларису Мініч, які святкували свої дні народження у період після минулої сесії.

При обговоренні першого питання порядку денного – плану роботи засідання – секретар міської ради  Микола Добровольський зап­ропонував виключити питання Про присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Острозі, а натомість включити додаткове – Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

Традиційно після виступів тих, хто готував питання до розгляду, голів профільних комісій, запитань, відповідей, уточнень, реплік, пропозицій з усіх питань  порядку денного були одноголосно прийняті рішення. Під час обговорення виступали депутати Сергій Рибачок, Юрій Олексійчук (ВО «Свобода»), Олександр Корнійчук, Григорій Аршинов, Володимир Степанюк, Ігор Кузьменко (ВО «Батьківщина»), Юрій Ягодка (Наша Україна), Борис Гловацький (Сильна Україна), позафракційні Роман Гресько та Лариса Бащук.

Найактивніше і найбурхливіше відбувалося обговорення питання про інформацію управління Державної казначейської служби в Острозькому районі про її діяльність минулого року. Наведені цифри керівника місцевого управління Клима Кідера, міських обранців не задовольняли. Виступ було перервано і депутати просили пояснити, чому коли є кошти на рахунках міської ради, наявні борги за товари і послуги, які затримує казначейство. Мовляв, де гроші? Чому немає навіть тих, які сплачувала громада міста у бюджет розвитку, а також по зоні ризику. Їх від своєї діяльності сплачує ХАЕС. У відповідь доповідач сказав, що управління займається обслуговуванням єдиного казначейського рахунку. Тобто, всі кошти поступають туди. Центральним апаратом вони розподіляються по областях та районах, тощо. Тож, якщо звідти гроші не поступили, то розподіляти місцевим управлінням немає чого, бо існує дефіцит коштів у Державному бюджеті. А те, що поступило, має цільове призначення – так звані захищені статті видатків (зарплати, стипендії, енергоносії та ін.). У виступах пропонувалося звернутися із зверненням до генпрокуратури, в. о. Президента, голови уряду України про розслідування діяльності Держказначейства, здійснювати розподіл надходжень коштів до різних кошиків бюджету міст та районів, внести зміни до Бюджетного кодексу, підготувати відповідне звернення до асоціації міст, щоб вона підтримала висловлені пропозиції.

У процесі прийняття рішень по іншим питанням та в розділі «Різне» депутати багато разів висловлювали свої думки щодо благоустрою міста, діяльності закладів торгівлі та розважальних, ремонту будинків, вулиць, бездіяльності громади, відеоспостереження, вивозу сміття, перейменування вулиць та ін.

Іван ГЛУШМАН

 

Рішення Острозької міської ради від 28 лютого 2014 року № 594

 

Про внесення доповнення до рішення міської ради від 29.11.2013 року № 537 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації в м. Острозі державної регуляторної політики та погодивши з постійними комісіями міської ради, Острозька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до додатку рішення міської ради від 29 листопада 2013 року № 537 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік», згідно додатку (друкується поруч).

2. На виконання ст. 7 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опублікувати дане рішення в міській газеті «Замкова гора» та на веб-сайті міської ради не пізніше, як у десятиденний термін з дня його прийняття.

Міський голова                              Олександр Шикер

 

Додаток до рішення міської ради 28 лютого 2014 року № 594

Доповнення до плану діяльності підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

№ з/п

Вид
проекту

Назва проекту

Цілі прийняття

Термін
підготовки

Орган або відділ

1

Рішення міської ради

Про заборону продажу алкогольних напоїв на площі міста, прилеглих до неї територіях і у магазинах під час святкування Дня міста, Дня Незалежності та інших святкових масових заходів, які проводяться у місті»

З метою перешкоди масовому пияцтву та розповсюдженню алкоголізму серед молоді міста Острога

II квартал
2014 року

Відділ з юридичної роботи,

відділ економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення

2

Рішення виконкому міської ради

Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

З метою забезпечення організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Острог

I півріччя
2014 року

Відділ економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення,

відділ з юридичної роботи

 

3

Рішення виконкому міської ради

Про затвердження Регламенту проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Острог

З метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб для забезпечення перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

I півріччя
2014 року

Відділ економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення,

відділ з юридичної роботи

 

№11 від 7 березня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 320 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]