Четвер

25.04.2019

00:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дешеве – як сир в мишоловці
Скільки разів казала собі, що не буду «куплятися» на усілякі акції та розпродажі, але наступати на одні й ті ж граблі примушує необхідність економії. Ось і недавно в ен-ний раз переконалась: дешеві речі не бувають якісними.

Я думаю, що кожна жінка погодиться зі мною у тому, що чоловічий гардероб все таки дешевший, ніж жіночий. У нас одні колготки – це постійна чимала стаття витрат. Якось я підрахувала, що за сезон у мене їх «пішло» 6 пар. Зізнаюся: пробувала навіть у морозилку класти нові перед тим як одягти. І ця порада не допомогла їм прослужити довше.

Ось тому і вирішила придбати дешеві колготи місцевого виробника на нашому острозькому ринку. Так, спокусилася на дешеву ціну – 10 гривень за пару. Придбала дві по 40 ден – чорні і тілесні.

Наступного дня, збираючись на роботу, вирішила і обновку одягнути. Але не тут то було: з миска одразу через всю ногу «полізла» стріла! Такого у мене ще не було, щоб навіть одягти не встигла. Отже, перша пара з упаковки одразу перекочувала в смітник. Про зіпсований зранку настрій вже не кажу, одягла брюки і мерщій на роботу.

Через кілька днів одягаю другу пару – чорну. І тут же новий сюрприз: колір, який мав би виглядати на нозі рівномірно, мав вигляд кілець – темніше, світліше. Ну, думаю, мабуть так задумано і так само буде на лівій нозі. Де там! На другій нозі колір був абсолютно рівномірним. Подивилась я на ці «художества», зняла і в черговий раз дала собі слово не спокушатися дешевизною. Чого і вам раджу, шановні жінки. Бо ж дешеві речі, як безкоштовний сир...

Олена КОВАЛЬЧУК
Просмотров: 277 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]