Субота

20.04.2019

19:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дієва допомога престарілим і немічним
Щороку з 1 вересня до 1 жовтня Товариство Червоного Хреста України проводить Всеукраїнський місячник «Милосердя» – акцію, під час якої збирають продукти харчування, одяг та грошові кошти для соціально незахищених категорій населення та інвалідів. Не став винятком і цей рік.

До благодійності долучилися підприємства, установи та організації міста і району, приватні підприємці, учні шкіл, волонтери ТЧХУ. Спільними зусиллями було зібрано продукти та речі. Волонтери червонохрестівського руху із Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» зібрали біля 300 кг картоплі, по 15 кг цибулі, моркви, буряка. У п’ятницю, 29 вересня, вони побували у квартирах одиноких і немічних острожан і передавали їм зібране. Серед тих, хто отримав продукти харчування, була острожанка Надія Андреєва (на фото). Вона і всі інші люди щиро дякували Червоному Хресту і волонтерам за дієву допомогу.

Також у рамках місячника волонтери Товариства Червоного Хреста України збирали одяг, який був у ужитку. Зібрані речі, цілком придатні до використання, були передані в територіальні центри по обслуговуванню інвалідів та престарілих і знайшли своїх нових вдячних господарів.

– Хочу щиро подякувати всім, хто надав нам дієву допомогу у проведенні місячника, – розповіла голова Острозької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Швець. – Щирі слова вдячності адресую міському голові Олександру Шикеру, його заступнику Ользі Логвін, головним лікарям Острозької ЦРЛ та психлікарні Василю Велянику і Павлу Маєвському, директорам острозьких шкіл, КП «Міжлікарняна аптека» (кер. Світлана Гандзілевська), ТзОВ «Острогаптека» (Світлана Волощак), приватному підприємцю Ользі Матвєєвій (магазин «Колорит») та всім, хто долучився до допомоги людям, які цього гостро потребують сьогодні.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 897 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]