Субота

20.04.2019

19:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дільничних і поезією вітали
Сектор дільничних інспекторів міліції – особлива служба. І в дощ, і в холод вони завжди поспішають на допомогу людям, тож особливо приємно, що з нагоди професійного свята місцевих шерифів у Острозький міськвідділ завітали привітати високопоставлені гості.

Урочистості з нагоди Дня дільничного інспектора міліції відкрив начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук:

– Дозвольте у цей день побажати вам не лише здоров’я, добробуту та процвітання, але й підтримки сім’ї. Погодьтесь, саме вона, зазвичай, надихає нас на ще більші звершення та добрі діла.

З рук очільника острозьких міліціо­нерів грошові премії отримало п’ять співробітників підрозділу.

Приємним сюрпризом для острозьких шерифів став візит гостей. Аби привітати дільничних інспекторів міліції до Острозького райвідділу особисто приїхав голова Громадської ради Микола Паліюк, який нагородив грамотою начальника СДІМ Острозького міськвідділу Сергія Марченка.

– До речі, Сергій Марченко – перший співробітник міліції, який отримав нагороду від Громадської ради. І хоча основна функція Громадської ради – контроль за діяльністю міліції, ми вважаємо за доцільне й заохочувати співробітників правоохоронних органів, які дійсно на це заслуговують, – зазначив Микола Паліюк. – Тож ми плануємо і надалі продовжувати цю практику.

До привітань також долучився і міський голова Олександр Шикер, який особисто привітав винуватців свята, побажав їм натхнення, сімейного благополуччя та висловив надію на подальшу співпрацю. За доброю традицією він вручив працівникам підрозділу Почесні грамоти та грошові премії.

Наостанок до уваги присутніх заступник начальника з кадрового забезпечення Тетяна Гульчук зачитала вірш до написання якого її наштовхнула служба, яка найближче знаходиться до громадян.«Дільничним інспекторам міліції присвячується…»

Дільничні ви за покликом в житті,

А це, мабуть, найголовніше.

Нелегко завше опинятись в суєті

І обирати те, що важливіше.


Когось побили, в когось вкрали –

Ви зразу ж тут як тут.

Все по деталях розібрали

І вже порушника ведуть.


У когось сварка у сім’ї,

Хтось за дрібницю ледь не розлучився.

Залишивши діла свої,

Дільничний враз і тут з’явився.


Для вас немає буднів, свят,

Для вас – одна лиш служба.

Вас не звеличують в піснях,

Та вас єднає дружба.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС
Просмотров: 1544 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]