Понеділок

20.05.2019

00:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дискусії були, але рішення – одноголосні
У п’ятницю, 26 липня, відбулася чергова тридцять дев’ята сесія Острозької міської ради. Всі питання порядку денного були розглянуті оперативно і по них були прийняті одноголосні рішення (з 10 питань фінансового, земельного, організаційного, господарського, соціального характеру).  

Головував на засіданні в. о. міського голови Микола Добровольський. Він повідомив, що на сесію прибуло 20 депутатів і для роботи є кворум. Після традиційного спільного виконання Гімну України Микола Володимирович від імені всіх народних обранців та присутніх щиро привітав депутатів Сергія Захарчука і Ольгу Шевчук, які святкували свої дні народження після червневого засідання.

Питання, внесені до порядку денного сесії, були опубліковані в розпорядженні про скликання сесії, яке було оприлюднено в «Замковій горі» № 28 від 13 червня 2013 р. До нього додатково було внесено ще одне – «Про затвердження результатів інвентаризації, балансової (залишкової) вартості та визначення балансоутримувача пам’ятників та пам’ятних знаків у Острозі». Воно вже розглядалось на попередній сесії, але було відкладене для доопрацювання. Цього разу по цьому питанню, після інформації доповідачів, співдоповідачів, запитань, уточнень, доповнень, короткого обговорення було одноголосно прийнято рішення.

Аналогічно були прийняті рішення і по більшості інших питань порядку денного. Проте, виникали і дискусії. Зокрема, при розгляді питання «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Острога Острозьким комунальним підприємством «Водоканал» співдоповідач, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середовища Борис Гловацький («Сильна Україна») запропонував змінити один з пунктів Положення про те, що якщо виконавець не виконав або прострочив надання послуги, або надав її неякісно згідно з договором-замовленням, то він має сплатити пеню в розмірі 10 відсотків вартості ритуальних послуг за договором за кожну годину чи день, але не більше 100 відсотків. Головуючий на сесії Микола Добровольський озвучив висновок юридичного відділу міськвиконкому. В обговоренні питання взяли також участь Юрій Олексійчук (ВО «Свобода»), Григорій Аршинов (ВО «Батьківщина»), Лариса Бащук (Партія регіонів), які пропонували вдосконалити документ, говорили про поховальні документи, висвітлення порядку надання ритуальних послуг в пресі. Після цього рішення було одноголосно прийнято депутатами.

Під час розгляду питання «Про внесення змін до міського бюджету» депутат міської ради, директор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Любов Тимчук (ВО «Батьківщина») акцентувала увагу присутніх на необхідності виділення більше коштів на потреби закладу, зокрема, поточні ремонтні роботи, протипожежні заходи та по охороні праці, на придбання обладнання, матеріалів та ін.

У Різному депутат Григорій Аршинов говорив про необхідність ремонту вулиці Татарської, цікавився, чи заплановані кошти на її ремонт. Його однопартієць Володимир Степанюк (ВО «Батьківщина») говорив про необхідність обмеження доступу до колишніх цехів хлібозаводу, які перебувають в аварійному стані і там збираються неповнолітні, схильні до правопорушень. Депутат Самолюк запропонував вивчити питання про можливість визнання тих приміщень у судовому порядку, як такі, що не мають власника і передати їх на баланс міської ради. Депутат Ольга Шевчук звернула увагу на те, що становить небезпеку аварійний двоповерховий будинок по вул. Татарській. Депутат Лариса Бащук просила розмістити меморіальну дошку лікарю і письменнику Івану Маєвському на розі вулиці Академічної та проспекту Незалежності нижче, щоб туди можна було класти вінки та квіти, а також перенести вказівник напрямків руху і відстаней в інше місце та зняти рекламу алкоголю і цигарок зі стіни, на якій розміщена меморіальна дошка. Вона також озвучила звернення мешканців вулиці Дулібів про те, що вода розмила вулицю, по якій проходить траса газопроводу. На завершення в. о. міського голови Микола Добровольський інформував депутатів про збори, які відбулись на вулиці Просвіти, щодо її перейменування. На цьому сесія завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
№31 від 3 серпня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 279 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]