Вівторок

23.04.2019

05:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Діти і гроші
Мода на планшети останнім часом викликає тривогу у багатьох батьків. Чому?   

По-перше, маючи вдома комп’ютери, вони не бачать необхідності купувати дитині ще один електронний пристрій. По-друге, ця тенденція активувалась саме після Різдва, коли є наколядовані гроші і бажання придбати за них саме планшет. По-третє, батьки переживають, що діти можуть взяти свої гроші, піти в магазин і купити цю річ самостійно. Відповідно, їм там можуть продати щось неякісне і, зрештою, більшість юних покупців не вміє співставляти ціну та якість. Щодо останнього, то тривоги батьків мають підставу. Адже у правилах торгівлі непродовольчими товарами, до яких відносяться планшети, немає ніяких обмежень щодо віку покупця. Тобто не зобов’язаний продавець питати де дитина взяла гроші та і чек видається лише на вимогу покупця. Тому питання продажу дорогого товару дітям – на сумлінні самого продавця, власника магазину. І згідно тих же правил – гарантій споживача, покупку упродовж 14 днів можна повернути, якщо нею не користувалися, якщо вона має товарний вигляд. Наприклад, якщо річ купувалась як подарунок, він не сподобався, його не розпаковували і не вмикали.

Отже, тут питання доступу до грошей і права самостійної покупки цілком на совісті батьків. Саме вони відповідають за дії, вчинки своїх неповнолітніх дітей. Не давати гроші, купувати разом, відмовляти. Легко говорити – чую обурення своїх опонентів. Звісно, це не просто! Дорослого простіше переконати і, зрештою, ми не живемо сьогоднішнім днем. А діти...Вони бачать, що річ у сусіда є, і хочуть собі. Вони навіть порадять вам кредит взяти чи у бабусі попросити грошей: ну нема життя без планшета! Мавпізм та й годі. Але у кожної мами і тата є свій підхід до дитини, свої „ключики”. Для конкретного випадку і поради треба індивідуальні. Якщо ж не вдається найти компроміс із сином чи донькою, що ж, купуйте і радуйте! І готуйтесь до появи чергової забаганки.

Олена ТОЛОЧИК
№6 від 9 лютого 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 266 | Добавил: Zamkova | Теги: планшети, гроші, діти | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]