Вівторок

23.04.2019

09:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Діти – майбутнє України
З метою вдосконалення позашкільної освіти та в рамках виконання в місті нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича – «Діти – майбутнє України» щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) рішенням сесії Острозької міської ради від 25 лютого 2011 року №79 схвалено міську цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року.  

Заходами програми передбачено удосконалення позашкільної освіти шляхом надання підтримки та створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей та учнівської молоді.

У підпорядкуванні відділу освіти виконкому Острозької міської ради знаходиться один позашкільний навчальний заклад – дитячо-юнацька спортивна школа, яка працює за напрямками: волейбол, футбол, баскетбол, бокс, бейсбол. Із метою створення умов для здобуття позашкільної освіти дітьми та учнівською молоддю на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста функціонує 22 гуртки, що оплачуються за рахунок місцевого бюджету. У цих гуртках займається 361 учень загальноосвітніх навчальних закладів міста, що становить 28% від загальної кількості дітей шкільного віку. Позашкільна освіта в загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється за 6-ма напрямами позашкільної роботи. Найбільш популярними серед дітей та учнівської молоді є гуртки художньо-естетичного напряму, секції фізкультурно-спортивного напряму, також в загальноосвітніх навчальних закладах міста діють гуртки військово-патріотичного та науково-технічного напрямів.

Заняттями в ДЮСШ охоплено 191 учня, що становить 15% від загальної кількості учнів. Всього позашкільною освітою та гуртковою роботою в місті охоплено 43% дітей від загальної кількості учнів. Діюча мережа гуртків загальноосвітніх навчальних закладів та ДЮСШ в основному забезпечує потреби дітей та учнівської молоді у здобутті якісної позашкільної освіти, що регламентується новими підходами та стандартами сучасної освітньої політики держави.

Велика увага приділяється підвищенню кваліфікації педагогічних кадрів з позашкільної освіти, що здійснюється через курсову підготовку, семінари, конкурси професійної майстерності.

Тренерський колектив ДЮСШ спрямовує свою діяльність на виявлення, розвиток і підтримку юних спортсменів, стимулювання творчого потенціалу дітей і юнацтва, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до інтересів і здібностей.

Гуртківці та члени спортивних секцій є активними учасниками міських, обласних та Всеукраїнських заходів за напрямками позашкільної освіти.

Щиро вірю, що й надалі держава в особі Президента та Уряду дбатиме про забезпечення дотримання збереження високого рівня досягнень, зокрема в позашкіллі, щоб розвивати творчу обдарованість підростаючого покоління.

Сергій АМБРАЗЮК
№47 від 23 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 241 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]