Четвер

18.04.2019

20:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Діти у садочках не мерзнутимуть…
Щоб поговорити про підсумки підготовки до нового опалювального сезону 2013 – 2014 рр. у дошкільних навчальних закладах міста, відвідав ДНЗ № 2 «Веселка». Поспілкуватись щодо стану закладу і готовності до опалювального сезону зміг із завідувачем ДНЗ № 2 «Веселка» – Тетяною Угрин.  

– Тетяно Ростиславівно, знаємо, що місто виконує стратегічні завдання Президента України та зменшує споживання імпортного газу за рахунок переходу на альтернативні види палива, автономні паливні системи і котельні. Яка ситуація у вашому садочку і чи готові ви повністю до прийдешньої зими?

– Готові! Уже з 1 жовтня ми розпочали опалення приміщень садка. Заклад повністю готовий до цьогорічного опалювального сезону завдяки тому, що ми уже майже як рік маємо автономну паливну котельню. Її ввели у експлуатацію у січні 2012 року завдяки цільовому державному фінансуванню коштів з програми «Зони розвитку» (30 км зона спостереження) Хмельницької АЕС. Так, завдяки цьому було виділено два транші готівки: перший – 277 268 гривень, власне витрати на будівництво автономної паливної котельні; другий – 255 023 гривні на капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи опалення (в  т. ч. заміна батарей, труб та іншого водовідвідного устаткування). Саме тому ми дійсно готові до опалювального сезону, більше того, ми самі визначаємо, коли і як опалювати наші приміщення, не залежачи при цьому від загальної системи опалення по місту. Виділені кошти із «зони спостереження» – це не тільки вагомий вклад у розвиток соціальної сфери, а й конкретна блага справа щодо найменших жителів міста – зовсім юних острожан.

– Дійсно, приємно чути те, що наші дітки у стінах ДНЗ відчують не тільки тепло сердець людських, але і тепло приміщень, де ці серця б’ються заради спільного єдиного – повноцінного навчання і виховання майбутнього держави – дитини!­

Радіємо з того, що окрім «Веселки» й  інші навчальні заклади міста, підвідомчі відділу освіти виконкому Острозької міської ради,  теж з 1 жовтня вступили в опалювальний пе­ріод та за попередніми даними готові до опа­лювального сезону «Осінь – зима 2013-2014». Дякуємо владі, яка дбає про тепло і затишок в холодну пору року у всіх соціальних структурах держави та міста.

Розмову записав Сергій АМБРАЗЮК
№41 від 12 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 249 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]