П'ятниця

26.04.2019

05:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Діти з Луганщини та Донеччини відпочивають у «Корчагінці»

За сприяння Рівненської обласної держадміністрації, 60 дітей із прифронтових районів Луганської області відпочивають зараз в ПЗ ОДСОК «Корчагінець». Як розповів нам директор табору Іван Дячук, діти прибули до Острога у неділю, 9 серпня, на останню в цьому році зміну під назвою «Особливий табір». Така назва не випадкова, адже ця зміна і справді особлива, бо, попри уже відзначений ювілей, справжній день народження табір святкує у серпні. А тепер ця зміна особлива ще й тим, що під час неї відпочиватиме досить чимало гостей зі сходу. 

Окрім оздоровлення та якісного харчування, діти отримають ще й цікаву насичену програму, яка передбачає різноманітні конкурси, розваги, екскурсії по місту, визначних місцях Острожчини та ще багато іншого.

Разом з дітьми до табору прибуло двоє супроводжуючих – вчителі Старобільської  ЗОШ № 4 – Сергій Квасов (вчитель інформатики) та Ігор Черниш (соціальний педагог). Як розповіли наставники дітей, і в них, і в їхніх учнів склались лише гарні враження про «Корчагінець»:

– Їхати сюди не боялись, хоча, по правді кажучи, не зовсім знали, куди їдемо. Чули, що є такий табір в Рівненській області, і все. Але після приїзду, коли нас так тепло зустріли, з короваєм, склались тільки найприємніші враження. Побутує така думка, що нібито на сході погані люди, або, навпаки, на заході. Тут ми цього не відчули! Бо вже встигли поспілкуватись і з дітьми, які відпочивають в таборі, і з місцевими жителями, коли ходили до найближчого магазину.

Супроводжуючі розповіли, що їм дуже сподобалось наше місто, особливо замок князів Острозьких. Незважаючи на те, що Старобільськ, звідки наші гості, є найстарішим містом в Луганській області, чимало пам’яток в силу історичних обставин там не збереглося. Хоча педагоги також запрошували до себе в гості і обіцяли провести не менш цікаву екскурсію. У луганських дітей, з якими мені вдалось поспілкуватись, теж лише гарні враження від «Корчагінця». Їм подобається табір, атмосфера в ньому, музика, і люди, які працюють там та відпочивають.

– Проїхавши майже всю Україну, я зрозумів, у чому ми сходимось – всі хочуть миру. Незважаючи на те, що Рівненщина досить далеко від Луганська, і ви, слава Богу, не чуєте пострілів, як і ми зараз, однак, прагнення миру у нас обох – велике, – поділився враженнями Ігор Черниш. За його словами, в Старобільську наразі досить мирна ситуація, усі підприємства стабільно працюють.

Вже у вівторок ввечері, 11 серпня, 35 дітей з Донеччини також прибули на відпочинок до «Корчагінця». Їх зустрічали з потяга на залізничній станції у Кривині. Отож, сподіваємося, проведений час у «Корчагінці» для гостей зі сходу буде справді корисним та незабутнім.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 33 від 15 серпня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 243 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]