Вівторок

23.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дитячі історії про найголовніше
Для кожної людини дорога у великий світ починається з книги. Вона – віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.  

Протягом літа в нашому бібліосвіті проходив черговий конкурс дитячої творчості: Всеукраїнський конкурс «Дитячі історії про найголовніше», організований Мінкультури України, за участі Національної бібліотеки України для дітей, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, обласної бібліотеки для дітей. Мета конкурсу: розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей та підлітків; надання можливості кожному учаснику відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили.

За умовами конкурсу його учасникам слід свою власну цікаву історію не просто записати, а зробити книжку-саморобку і принести її до своєї бібліотеки до 1 вересня. Книжка мала бути яскравою, гарно оформленою, за змістом і жанром сформована за такими напрямами: шкільні, особисті, родинні історії; звичаї, традиції, обряди та історичні нариси про край, культурні скарби рідного народу, любов до Вітчизни, виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

Учасниками конкурсу стали діти-користувачі бібліотек міста віком до 17 років, у двох номінаціях: «Колективна робота» та «Індивідуальна робота» у трьох вікових категоріях. Роботи переможців надіслані до КЗ РОР «Рівненська обласна державна бібліотека для дітей» для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше».

Обласне журі конкурсу, перечитавши та роздивившись усі (майже 50) книжечок-саморобок, поданих на конкурс і читачами обласної дитячої книгозбірні, і читачами районних дитячих, сільських і міських бібліотек нашої області, подивувавшись багатій фантазії та художній майстерності юних авторів, зрештою таки визначилось  з переможцями. Оскільки зробити це було дуже непросто, то й переможців у деяких номінаціях виявилося більше, ніж очікувалося.

Захар та Ірина Бондаруки, учні 3 класу Острозької ЗОШ I-III ступенів № 3 в номінації «Колективна робота» посіли ІІ місце. Діти підготували яскраву книжку-саморобку «Літні мандрівки Захара та Іринки», в якій по-дитячому щиро і безпосередньо описали свої шкільні, особисті та родинні історії. Книжка чудово проілюстрована, вдало поєднані кольори органічно відтворюють природу краю.

 Серед читачів – учнів 5-8-х класів в номінації «Колективна робота» ІІІ місце посіла книжечка-саморобка «Легенди рідного краю» учнів 8-В класу Острозької ЗОШ I-III ступенів № 1 Юлії Степанюк, Вікторії Угрин та Володимира Грицюка. Робота розкриває легенди, що пов’язані як з історією міста , так ї з діяльністю князів Острозьких.

Переможці нагороджені грамотами та подарунками. Працівники бібліотек міста вітають переможців і щиро вдячні всім за участь в конкурсі! Бібліотека завжди була і буде світом дитинства. Світом, в якому народжуються поети, митці, майстри-рукодільниці.

Тож пам’ятайте, що
«…У храмі цім, є місце всім – хто пише і читає,
Хто не лінується у нім, той цілі досягає…»

Алла БАЗАН, завідувач міської бібліотеки для дітей
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 334 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]