Субота

20.04.2019

08:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дитячий майданчик замість чагарників
Депутати міської ради від Партії регіонів та міська організація Партії регіонів вирішили кожного року робити конкретну справу, яка б покращила чи сприяла б покращенню умов проживання жителів нашого міста.

Ще весною минулого року такою справою стало будівництво дитячого спортивного майданчика біля меморіалу загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни. Звичайно, для реалізації запланованого потрібні чималі кошти, і ми вирішили за допомогою звернутися до депутатів обласної ради від Партії регіонів. Нашу ініціативу підтримав депутат обласної ради Сергій Качановський і ми дякуємо йому за надану допомогу.

Для облаштування площі під майданчик потрібно було корчувати чагарники та спланувати поверхню. Нам на допомогу прийшли батьки дітей, що проживають в цьому районі міста. Ми раділи, коли нарешті діти, які до цього часу бігали по меморіалу загиблим та гойдалися на гілках дерев, могли спускатися з гірки, грати у баскетбол, а їхні мами сидіти на облаштованих місцях та наглядати за дітьми.

Цьогоріч за підтримки голови фракції Партії регіонів у обласній раді, першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Анатолія Юхименка та депутата обласної ради Сергія Качановського заплановано зробити ще два дитячих майданчики: один в центрі міста, другий - на території дитсадка "Веселка”.

На сесії міської ради депутатами від Партії регіонів порушувалося питання облаштування та ремонту дороги на Нове кладовище. Ми докладемо всіх зусиль, щоб вона була зроблена, причому за позабюджетні кошти. Звичайно, не всі плани вдається реалізувати, але те, що у нашому місті стане більше місць для дитячого відпочинку, ми гарантуємо.

Наталія КОВАЛЬЧУК, депутат міської ради від Партії регіонів
Просмотров: 330 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]