Середа

24.04.2019

19:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дивний книжковий світ

Народна мудрість стверд­жує, що чи­тан­ня­ – це найкраще навчан­ня. Не погодитися з ци­ми словами не можливо. В цьому переконуєшся щоразу, коли йдеться про роль книги в житті людини. 

Ось і нещодавно бібліотекарі міської бібліотеки вели серйозну розмову з учнями 1 класу Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 про те, як народилася перша книга, про бережне відношення до неї, як до свого товариша та порадника, на традиційному святі бібліотеки «Посвята в читачі». Королева книг познайомила дітей з мешканцями чудового Читай-міста, а щоб не заблукати в його коридорах, діти називали пароль чи чарівне слово, яке було відгадкою на загадки. Майбутні читачі були активними учасниками казкової вікторини, відгадували за предметами назву відомих їм казок, грали в гру «Виправ помилки у казці» та «Швидкісний потяг». Цікавим і веселим для дітей був конкурс «Одягнись в казкового героя».

А для того, щоб відбулась посвята в читачі, діти повинні були скласти три магічні слова – бібліотека, читач, книга. Дітям було надано право користуватися книгами Книжкового королівства, а вони, в свою чергу, вступаючи в ряди читачів бібліотеки, дали урочисту обіцянку поважати книгу та здійснити її мрію: бути відкритою для всіх.

Адже людина, яка вміє і любить читати, – щаслива людина. Її оточують завжди багато-багато розум­них, добрих і вірних друзів. Друзі – це книги, які вчать любити нашу рідну зем­лю – її лани, ліси, її небо і ріки, її мову і мистецтво.

Людмила ЗАХАРЧУК,
завідувач міської бібліотеки

 

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 271 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]