Вівторок

23.04.2019

05:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дякуємо за історичний календар!
Вже кілька місяців «Замкова гора» на своїх сторінках публікує матеріали під рубрикою «Наш історичний календар». Мені, як вчителю історії, вони особливо цікаві, корисні. Ведучий рубрики Микола Манько відшуковує цікаві факти з історії Волинських Афін, знайомить з ними читачів газети. Як вчитель скажу: історія – предмет неординарний. Бо є тут події, факти різного трактування саме після того, як Україна стала самостійною державою. Таке вже наше сьогодення.

Знаходять матеріали календаря схвалення і в учнів. Ось що з цього приводу думають учениці 11– Б класу ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Аліна Руда: «Публікуйте більше фактів і подій, пов’язаних з нашим Острогом, його архітектурними пам’ятками та їх авторами». Настя Франчук: «Матеріали календаря розширюють мій кругозір, пробуджують бажання краще знати долі історичних осіб, подивитися на них зсередини – очима сучасників та ззовні – очима фахівців, політиків, журналістів нашого часу».

Вважаю, що нова рубрика в газеті – це творча знахідка місцевих журналістів і краєзнавців, завдяки якій мешканці Острожчини відкривають для себе цікаву інформацію про наше минуле, про долю міста як малої Батьківщини.

Валентина ГЛІЗЕР
Просмотров: 362 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]