Субота

20.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дякую за допомогу у будівництві пам’ятника
У нашому місті 18 травня було відкрито пам’ятник загиблим воїнам-інтернаціоналістам. До його спорудження доклало свої зусилля багато людей, підприємств, установ, організацій, підприємці, ветерани афганської війни з міста, району, нашої та інших областей. Сьогодні хочу всім їм через газету висловити велику подяку.

В першу чергу сердечно дякую подружжю скульпторів Віктору та Ользі Архіповим за розробку проекту комплексу та створення фігури воїна; за благословення і першу матеріальну підтримку о. Іоанну – секретарю Рівненського єпархіального управління і братії Межиріцького чоловічого монастиря.

За матеріальну підтримку спорудження пам’ятника сердечно дякую: Українській Спілці ветеранів Афганістану (голова Сергій Червонописький), першому заступнику голови Рівненської ОДА Анатолію Юхименку; воїнам-інтернаціоналістам з Острога – Павлові Бабенку, Миколі Бабію, Сергію Бойчуку, Ігорю Гончаренку, Валерію Давидюку, Валерію Залозецькому, Віктору Костюку, Володимиру Ковальчуку, Віталію Микитюку, Сергієві Очеретяному, Володимиру Прокопчуку, Володимиру Рудюку, Євгенію Стадницькому, Дмитру Ткачуку, Ігорю Федорчуку, Олегові Цюрі, Григорію Шалабодіну, Миколі Щербатюку; воїнам-інтернаціоналістам, які живуть в Острозькому районі – Григорієві Кодряну, Віктору Козаку, Григорію Бабію, Івану Никитюку, Андрію Стрілецькому, Володимиру Корнійчуку, Сергієві Драчуку, Михайлові Андрікевичу, Віктору Безрукову, Петру Денисюку; воїнам-інтернаціоналістам з інших районів нашої області та України – Дмитру Кожемяко, Євгенію Дутову, Юрію Романенку, Петрові Канаку, Миколі Киричуну, Олександру Семеренко, Віктору Суконнику.

Дякую і тим людям, які зробили особистий внесок у будівництво пам’ятника: Василю Думі, Олександру Шикеру, Анатолію Козловському, Миколі Бондарчуку, Олександру Верцесі, Василю Обуховському, Андре Кіму, Андрієві Гордєєву, Тарасу Пустовіту, колективу військового ліцею (нач. Дем’ян Поліщук), Олегу Маркопольському, Валентині Поліщук.

Брали участь у благоустрої території парку ім. Сагайдачного: колектив Острозької обласної психіатричної лікарні (кер. Павло Маєвський), ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» (Юрій Юдін), Острозький держлісгосп (Михайло Крук), ОКП «Водоканал» (Валерій Броновицький), підприємці Микола Юрчук та Олександр Безтелесний. Всім їм дякую за хорошу роботу, результати якої бачимо сьогодні.

Участь у встановленні і оформленні пам’ятника, його відкритті, організації заходу брали: Григорій Аршинов (впродовж будівництва здійснював інженерний контроль та технічну підтримку), головний інженер ВАТ «Азот» Володимир Ковальчук, колектив СТО (кер. Аркадій Аврам), ПП «АВС» (Микола Кондратюк), підприємці та їхні колективи – Григорій Захарчук, Ігор Попович. Щиро дякую за участь в організації відкриття пам’ятника: колективу Острозької міської ради (Олександр Шикер), архієпископу Рівненському і Острозькому, владиці Варфоломію, військовому оркестру і підрозділу глибинної розвідки Рівненського гарнізону, командиру військової частини Павлу Босому, Юрію Романенку (за підтримку «з неба»), колективу психоневрологічного інтернату, який польовою кухнею готував кашу (Олександр Дмитрук) і особисто прапорщику Миколі Харчуку, відділу культури міськвиконкому (Зоя Систалюк) і особисто Світлані Панченко за розробку сценарію та ведення церемонії відкриття пам’ятника, Острозькому відділенню ВДАІ (Ігор Жуковський), Острозькому заводу мінводи (Олена Рудьо), нашому земляку Олексію Хахльову.

На завершення хочу висловити свою щиру вдячність всім острожанам і гостям міста, які розділили з нами радісну подію. Без вас свято не було б таким яскравим і незабутнім. Велику душевну підтримку при підготовці до відкриття пам’ятника надали мені друзі, колишні однополчани, учасники афганських подій, які прибули до Острога з різних куточків колишнього СРСР. Їх підбадьорююче слово, впевненість, теплі слова підтримки вселяли надію, примушували закінчити розпочату справу. Тож у нашому святі є чимала частка і їх допомоги. Хочу висловити слова вдячності і тим, хто мав намір надати матеріальну допомогу, але через якісь причини не зробив цього, хто не заважав, давав поради, можливо і не зовсім слушні, але, сподіваюсь, від чистого серця. Хочеться вірити, що острожани шануватимуть плід наших рук, розуму і серця, приходитимуть у сквер ім. Сагайдачного, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Адже головною ідеєю нашого пам’ятника є заклик до гуманізму, недопущення війни, смертей наших дітей на чужій землі, до миру і щастя на планеті!

Володимир ГУРНИЦЬКИЙ, голова Острозької організації Української Спілки ветеранів Афганістану
Просмотров: 445 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]