Неділя

21.04.2019

21:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дякували за збережене здоров’я і милосердя
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання люди цінували здоров’я. А тому професія лікаря завжди була, є і, немає сумніву, буде однією із найнеобхідніших та найшанованіших. У середині червня, коли медики відзначають своє професійне свято, у нас прийнято дякувати їм за їх благородну роботу. Не став винятком і цей рік – у четвер, 13 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості, де вітали працівників медичної галузі, бажали їм усього найкращого, вручали живі квіти, грамоти, подяки та премії, для людей у білих халатах була підготована чудова музично-розважальна програма.   

Ведучі, розпочинаючи захід, зазначали, що для медиків характерні доброта, гуманність, благородство, мудрість, милосердя та професіоналізм. Вони завжди готові прийти на допомогу, врятувати життя. Вітали медиків зі святом міський голова Олександр Шикер, голова Острозької районної ради Рустам Хутиз, заступник голови Острозької райдержадміністрації Микола Шевчук, головний лікар Острозької центральної районної лікарні (ЦРЛ) Василь Веляник, головний лікар КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської облради (ООПЛ) Павло Маєвський, ветеран медичної галузі Ганна Прокопчук. Вони говорили про те, що День медичного працівника є всенародним святом, бо стосується кожного. Немає такої людини, яка б за своє життя не зверталася за допомогою людей у білих халатах. Це люди найгуманнішої професії, вони супроводжують нас у житті від першого подиху і до останнього, всіляко допомагають, стоять на сторожі здоров’я. За це медикам велика шана і подяка. З нагоди свята виступаючі бажали міцного здоров’я, Божого благословення, родинного затишку, людського тепла.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання населенню медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника грамотами міської ради, Острозьких районної ради та райдержадміністрації було нагороджено кандидата медичних наук, лікаря-психіатра, завідувача відділенням ООПЛ Сергія Загороднього, сестру медичну поліклінічного відділення ЦРЛ Олену Збаровську, лікаря ендокринолога поліклінічного відділення ЦРЛ Василя Панасюка, зав. фізіотерапевтичним відділенням ЦРЛ Любов Ткачук, старшу сестру медичну кардіоревматологічного відділення ЦРЛ Олену Штундер, завіду­вача фельдшерсько-акушерським пунктом (ФАП) села Лючин Наталію Мацюк, лікаря психіатра, завідувача відділенням ООПЛ Олександра Лазарчука, сестру медичну відділення ООПЛ Валентину Прокопець, лікаря функціональної діагностики поліклінічного відділення ЦРЛ Неонілу Стасюк, завідуючу ФАП с. Українка Олену Сопігу, молодшу сестру медичну хірургічного відділення ЦРЛ Валентину Муж. Почесними грамотами управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації відзначені – заступник головного лікаря з медичної частини ЦРЛ Анатолій Демчук, лікар акушер-гінеколог акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ Ольга Гомілко, сестра медична старша терапевтичного відділення ЦРЛ Наталія Пшевлоцька, фельдшер амбулаторії сімейної медицини села Сіянці Віталій Дубінчук, завіду­вач відділенням ООПЛ Богдан Томенко, старша медична сестра Олена Місюра, сестра медична ООПЛ Олександр Шинкарук, інспектор з кадрів ООПЛ Галина Середюк, завідувач відділенням Петро Михайлишин. Велика група працівників ЦРЛ та ООПЛ були відзначені почесними грамотами адміністрацій та профспілкових комітетів своїх закладів. Також на урочистостях було вручено нагороду Ользі Гілянчук, яка зайняла перше місце у бігу серед жінок на дистанції 100 м віком до 35 років та за друге місце у стрибках в довжину на змаганнях у залік ХХІІІ обласної спартакіади серед колективів фізкультури закладів охорони здоров’я. Також було на святі озвучено приємну інформацію: 7 червня Острозька психіатрична лікарня успішно пройшла акредитацію, яку проводило Міністерство охорони здоров’я і спеціалісти обласного управління, під час якої було підтверджено категорію. Це означає, що заклад буде і далі працювати.

Свої вітання – пісні, танці, вірші, гумористичні номери дарували медичним працівникам вихованці ДНЗ №1 «Ромашка», вокальний ансамбль музичної школи, Соломія Сопіга та Юлія Філюк, трубач Юрій Ткачук та концертмейстер Любов Дубкова, учасники гурту «Флеш» Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (кер. Наталія Нечипорук), народне аматорське тріо «Барви», комедійний дует Миколи Мички та Миколи Кінаха, колектив спортивно-бального танцю «Реверс», дует співаків у складі Анатолія Добруцького та Катерини Рудої, народний аматорський ансамбль народної музики «Живограй» (кер. Ігор Федоров), солісти Лідія Змєєва, Еліна Кузнєцова, хоровий колектив обласної психіатричної лікарні (кер. Інна Ішлєр).

Іван МОЧЕРНЯК

№25 від 22 червня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 928 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]