П'ятниця

26.04.2019

16:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для безпечної життєдіяльності

З 10 по 15 листопада в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті пройшов тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності за темою «Небезпека навколо нас». 

Відповідно до плану тижня було проведено міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен» – «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», під час якого відпрацьовано правила поводження з вибухонебезпечними предметами та піротехнічними виробами, ознайомлено учнів з діями при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія ліцеїстів І курсу до пожежної частини Острога, яку організували для формування в учнів свідомого та відповідального ставлення до виконання правил пожежної безпеки, розширення уявлення про способи гасіння пожеж, роботу пожежників. У ході екскурсії десятикласники ознайомилися з технікою та спорядженням рятувальників, а дехто навіть приміряв спецодяг та на хвилину уявив себе членом команди, яка безстрашно бореться з вогнем та рятує людей від небезпеки.

А ще цього тижня у бібліотеці діяла виставка літератури, нормативно-правових актів та періодичних видань з питань охорони праці «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця», відбулася зустріч ліцеїстів з працівниками ДАІ «Правила дорожнього руху, їх значення в забезпеченні порядку і безпеки дорожнього руху», проведено перевірку комісією з охорони праці стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів ліцею-інтернату та бесіди з ліцеїстами «Правила поведінки у звільненні в осінньо-зимовий період».

Сподіваємось, що отримані знання та навички стануть запорукою безпеки життєдіяльності як вихованців, так і працівників ліцею.

Ігор ТИМОЩУК,
заступник начальника з навчально-виховної роботи Острозького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою

№ 47 від 15 листопада 2014 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 232 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]