Неділя

21.04.2019

21:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для нужденних – суттєва допомога
Щорічно у вересні-жовтні Товариством Червоного Хреста України проводиться благодійна акція «Милосердя», приурочена Дню людей похилого віку та Дню боротьби з бідністю, під час якої проводиться багато заходів, метою яких є допомога нужденним. Серед них вже традиційною стала акція «Три картоплини». Її суть в тому, що учні приносять з дому три картоплини чи інші овочі. Для сім’ї це не становить відчутних витрат, а для бідної самотньої людини – суттєва допомога.  

Цьогоріч, як і в минулі роки, педагоги та учні Острозьких ЗОШ № 1 та № 3, НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» знову долучилися до гарної справи. З нового врожаю принесли картоплю, моркву, буряки, цибулю, консервації й інші продукти харчування, а також засоби гігієни та одяг, який був у вжитку. І разом з працівниками Товариства рознесли самотнім людям похилого віку (на фото).

Острозька міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України висловлює вдячність за допомогу, яка була надана під час благодійної акції «Милосердя», яка проводилась з 1 вересня по 17 жовтня 2013 року голові Острозької райдержадміністрації Василю Думі, його заступнику Анатолію Лисому, голові районної ради Рустаму Хутизу, міському голові Олександру Шикеру, його заступнику Ользі Логвін, начальнику міського відділу освіти Людмилі Кухарук, головному спеціалісту відділу освіти Олексію Опольському, директору ЗОШ № 1 Руслані Лазарчук, педагогу-організатору Світлані Сербіній, директору Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Аллі Параниці та її заступнику Тетяні Абрамович, педагогу-організатору Марині Кремінській, директору ЗОШ № 3 Любові Тимчук, педагогам та учням цих навчальних закладів, населенню міста, підприємцю Ользі Матвєєвій і всім керівникам, які надавали допомогу.

Ми ще раз дуже вдячні всім за участь і висловлюємо надію, що і надалі всі керівники будуть надавати допомогу і до них приєднаються ще багато тих, хто до цього часу не замислювався над проблемами бідних, знедолених людей. Нехай всім, хто нам допоміг провести благодійну акцію, завжди посміхається доля, а в усіх їх починаннях будуть супутниками здоров’я, щастя, успіх.

Людмила ШВЕЦЬ,
голова Острозької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України
№41 від 12 жовтня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 235 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]