П'ятниця

26.04.2019

17:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для Острога були не надто приємні події

Хоч минулий тиждень був дещо спокійнішим, ніж позаминулий, але й він мало приніс хороших новин. Тривала АТО, рашистсько-сатанинські терористи здійснили кілька терактів у Запоріжжі, Одесі, Харкові, велися обстріли українських військ з мінометів та іншої зброї, окупанти закрили єдиний кримсько-татарський канал АТR. Ще погода завдала своїх ударів по людях. 

Та найболючішим для мене було те, що минулий тиждень став одним із найнеблагополучніших для іміджу нашого міста, особливо острозьких міліціо­нерів. Спершу обласні Інтернет-сайти 27 березня повідомили про затримання помічника чергового міськрайвідділу, головне наголошуючи, що це син міського голови, Сергія Шикера, який вимагав повернути борг одного з мешканців міста. Потім неприємну новину підхопили загальноукраїнські ЗМІ. Зокрема, телеканал «Інтер» розповів про це, доповнивши його також іншим неприємним випадком. У ньому «засвітилися» ще три правоохоронці, один з яких був за кермом у нетверезому стані і скоїв ДТП. Там, слава Богу, обійшлося без травм людей, але було пошкод­жено автомобіль чоловіка, на якому той їхав вулицею Татарською. А у середу, 1 квітня, спочатку у Facebook знайшов інформацію, а потім побачив на телеканалі «Zіk» репортаж про хлопця, якого затримали при спробі крадіжки в одному із сіл району та про його нібито побиття правоохоронцями. Всі три факти перебувають на розгляді відповідних служб. Сподіватимемося на об’єктивну інформацію від них.

Як і у випадку із Тарасом Пустовітом реакція острожан на ці події була різна – одні знизували плечима, інші зловтішалися, насміхалися. До речі, 1 квітня, відбулося в Дубенському суді перше засідання по справі колишнього нашого міського голови. Наразі вирішили продовжити її розгляд 27 квітня. Але повернуся до минулотижневих подій. Мені, як мешканцеві міста, дуже неприємно писати про них. Більшість колег, з якими спілкувався на цю тему, пропонували просто змовчати. Але, я вважаю, що цього не варто робити, перш за все, щоб не давати «харч» недоброзичливцям. Я не буду гнівно засуджувати тих наших земляків, які стали антигероями публікацій у ЗМІ. Моя позиція є незмінною – ми наразі маємо лише одну точку зору, можна сказати, однобоку інформацію, зрештою існує презумпція невинності. Як кажуть, треба почекати до виснов­ків компетентних служб.

Звісно, якщо підтвердиться та інформація, яка була оприлюднена, то винуватцям, щонайперше загрожує втрата роботи, а також притягнення їх до кримінальної відповідальності (особ­ливо у першому випадку, можливо – в третьому, в другому – скоріше за все, адміністративної). Звісно, можна було б спитати, що думають з цього приводу батько підозрюваного правоохоронця Олександр Шикер, керівник міськрайвідділу Валерій Самчук. Але що вони скажуть, чи варто сипати сіль на рану, чи буде відповідь? Без сумніву, те, що вчинили молоді міліціонери, не вчили їх таке робити ні батьки, ні керівник. Вони вже дорослі і мають відповідати за скоєне самі. Я скажу лише одне – майже у всіх з нас є діти, чи будуть. І той може вважати себе щасливим, коли вони з садочка йдуть правильною дорогою, радують успіхами, не дають підстав для великого розчарування. Але трапляється й навпаки. Чим дорослішими стають наші діти, тим вони, буває так часто, більше віддаляються від нас. Тим важче впливати на їх вчинки. І ще. Той хто зловтішається, насміхається – хіба він абсолютно безгрішний? Важко знайти людину, яка б щось не вкрала на роботі чи деінде, навіть дрібницю (хоча є такі), не сідала за кермо напідпитку, не давала чи брала хабар, особливо якщо його дають майже силою чи вимагають, брехала, обманювала та т. п. Тож не судімо, і не будемо судимі. Один із відомих сказав хорошу фразу – розумний шукає в собі, а нерозумний – в інших.     

Іван ГЛУШМАН

Просмотров: 280 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]