Вівторок

23.04.2019

08:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для подолання злочинності
Під головуванням Острозького міжрайонного прокурора Любові Ковальчук  18 липня у приміщенні малої зали засідань районної ради відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Острожчини та місцевого самоврядування, під час якої розглядався стан запобігання і протидії злочинності та корупції за підсумками роботи 6 місяців 2013 року.  Там були присутні і виступали представники органів місцевого самоврядування Острога і району. Вони аналізували ситуацію на місцях, звертали увагу на проблемні питання, хід реалізації намічених раніше заходів.  

У вступному слові Любов Володимирівна зазначила, що завдяки вжитим організаційним та координаційним заходам правоохоронними органами Острожчини криміногенну ситуацію в регіоні покращено. Але поряд з цим є проблеми, тому вона закликала до конструктивного діалогу.

Заступник Острозького міжрайонного прокурора Володимир Баранчук детально проаналізував криміногенну ситуацію на Острожчині, звернув увагу на окремі злочини, профілактичну роботу. Детальніше у статті поруч.     

В. о. міського голови Микола Добровольський говорив про тісну співпрацю керівництва міської ради із керівниками правоохоронних органів Острожчини, про програму профілактики злочинності і правопорушень на території міста, хід її виконання, проблеми із фінансовим забезпеченням. На завершення Микола Володимирович зазначив, що всі питання, які стосуються взаємодії, підтримки правоохоронних органів міськвиконком буде підтримувати і на належному рівні буде виконувати.

На координаційній нараді також виступав заступник прокурора Рівненської області Андрій Гіль, в. о. голови Острозької райдержадміністрації Анатолій Лисий, в. о. голови районної ради Надія Дем’янчук, начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук, його заступники Микола Ковальчук та Руслан Грицай, начальник служби боротьби з економічною злочинністю Олександр Нікітюк, начальник сектору карного розшуку Сергій Яровий, в.о. начальника кримінальної міліції у справах дітей Тарас Шевчук, в. о. начальник міліції громадської безпеки, начальник служби дільничних інспекторів міліції Сергій Вербицький та ін. Вони аналізували причини злочинів, скоєних впродовж І півріччя поточного року, говорили про свою роботу, проблеми, вносили конструктивні і конкретні пропозиції для зниження злочинності і правопорушень на Острожчині.

На завершення було прийнято постанову координаційної наради.

Іван МОЧЕРНЯК
№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 279 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]