П'ятниця

19.04.2019

17:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для профілактики надзвичайних ситуацій
У рамках оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень та підвищення ефективності державного управління, Указом Президента України та Постановою Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року, створено Державну інспекцію техногенної безпеки України (Держтехногенбезпеки України), діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України.


Новостворена структура є правонаступником Державного департаменту пожежної безпеки і Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки.

Держтехногенбезпеки України – це центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сферах пожежної і техногенної безпеки та здійснює державний нагляд на об’єктах всіх форм власності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року №767 «Про утворення територіальних органів Державної інспекції техногенної безпеки», на території Рівненської області утворено Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області та його структурні підрозділи в районах.

В функції інспекції входять профілактика пожеж і надзвичайних ситуацій, попередження загибелі населення, перевірка суб'єктів господарювання щодо дотримання норм і правил пожежної безпеки, а також дотримання вимог техногенної безпеки, перевірка потенційно небезпечних об'єктів підвищеної небезпеки, перевірка центральних і місцевих органів виконавчої влади, робота з населенням через засоби масової інформації щодо попередження випадків виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Острозький районний сектор Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області, адреса: м. Острог, вул. Чорновола, 6, тел. 2-32-46.

Леонід ЖУКОВСЬКИЙ, начальник Острозького районного сектору Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області, майор служби цивільного захисту

Просмотров: 316 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]