П'ятниця

26.04.2019

05:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для профілактики надзвичайних ситуацій
Стан захворюваності на кір та режими функціонування у зв’язку із зниженням температури – такими були питання, які розглядала надзвичайна протиепідемічна комісія виконкому Острозької міськради 27 січня. Вона відбулася за головування керуючого справами виконкому Т. Канцедал.

На початку засідання Тамара Станіславівна поінформувала, що в області зафіксовано 160 захворювань на кір. Основним засобом боротьби із захворюванням є імунопрофілактика, але щеплення проводяться вкрай погано. Причинами цього є відсутність вакцини і відмови від щеплень.

Помічник епідеміолога
Т. Антонюк доповіла про стан охоплення щепленнями дітей міста, сказала, що найбільша проблема – дошкільники. Адже у школу діти повинні іти щепленими. Лікар-епідемолог О. Лисенко розповіла про симптоматику захворюваності на кір, ускладнення, які він дає, заходи профілактики. Представники усіх навчальних закладів інформували про роботу із щепленнями, причини неповного охоплення дітей ними. Було прийнято рішення активізувати імунопрофілактику, застосовуючи індиві­дуальний підхід, працюючи з батьками.

Начальник відділу з питань НС, ЦЗН і мобілізаційної роботи виконкому Острозької міської ради А. Каус доповів про доручення заступника голови РОДА щодо роботи в період зниження температури, про яку повідомили синоптики. Йшлося про призупинення навчання для учнів початкових класів, коли стовпчик термометра опуститься до -20, для старших -24, заборону прогулянок при -16; про організацію інших заходів у місті в умовах низької температури.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]