П'ятниця

19.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для профілактики правопорушень
Профілактика дитячої злочинності – саме таке завдання постало перед працівниками ВКМСД Острозького МВ під час зимових канікул. Для забезпечення поставленої мети на території м. Острог та Острозького району правоохоронці провели комплексні профілактичні заходи.  

Аби дітлахи та їх батьки безпечно провели новорічно-різдвяні свята, співробітники міськвідділу провели понад 40 співбесід та лекцій профілактичного характеру у навчальних закладах Острожчини. В першу чергу, в своїх лекціях міліціонери звертали увагу дітей на недопущення вчинення ними адміністративних та кримінальних правопорушень, запобігання втягнення у злочинну діяльність, безпеку на льоду та пожежну безпеку.

Крім того, здійснено перевірки сімей, які перебувають на обліку як неблагополучні. З батьками проводили роз’яснювальну та правовиховну роботу, вживаючи заходи впливу щодо оздоровлення взаємовідносин у цих родинах.

Не оминули своєю увагою і торгівельні заклади. Правоохоронці перевірили усі розважальні та торгівельні заклади району з метою виявлення осіб, що здійснюють реалізацію спиртних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку. У результаті проведеної роботи стражі правопорядку склали один протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Тож міліціонери вкотре звертаються до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім (особам, яким не виповнилося 18 років). А якщо виникають сумніви – перевіряти документи.

– Завдяки профілактичним заходам працівників Острозького МВ УМВС під час новорічно-різдвяних свят не було допущено вчинення неповнолітніми кримінальних правопорушень, – зазначив начальник ВКМСД Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Олександр Квасун. – Однак, нами все ж таки було складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення на неповнолітніх за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП.

Острозький МВ УМВС
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]