Середа

24.04.2019

19:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для вдосконалення роботи
В Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 напередодні початку нового навчального року – 29 серпня – відбулася традиційна щорічна серпнева міська конференція педагогічних працівників. На ній, як завжди, обговорювались проблеми освітян міста, робота у минулому навчальному році, накреслювались плани на майбутнє.  

Після представлення гостей конференції, оголошення регламенту роботи, слово було надано начальнику відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмилі Кухарук, яка виступила із доповіддю «Про підсумки розвитку освітньої галузі Острога у 2012/2013 навчальному році та завдання на 2013/2014 навчальний рік». Людмила Володимирівна говорила про роботу дошкільної освіти міста, впровадження нових Державних стандартів початкової загальної освіти, профільне навчання, роботу з обдарованою молоддю в умовах сучасної освітньої системи, запровадження інформаційно-комп’ютерних технологій, роботу Острозької міської психолого-медико-педагогічної консультації, про інклюзивну освіту, розвиток позашкільної освіти, економічні аспекти розвитку освіти, готовність закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду та ін. Детально ознайомитись із доповіддю можна на сайті відділу освіти http://voostrog.at.ua.

В обговоренні доповіді взяли участь заступник директора з навчальної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ніна Ярмольчук, яка говорила про створення профільних класів у своїй школі в умовах реалізації Концепції профільного навчання; учитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Ольга Войтко, яка вела мову про співпрацю школи з батьківською громадськістю; вихователь ДНЗ № 1 «Ромашка» Ганна Бацмановська, яка ділилася досвідом використання здоров’язбережувальних технологій в умовах дошкільного навчального закладу; учитель початкових класів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Оксана Руда, яка ділилася думками про позитивні зміни нової редакції Державних стандартів початкової загальної освіти; директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Любов Тимчук, яка розповідала про роботу свого закладу, його проблеми, а також голова ради Острозької райміської профспілки працівників освіти і науки України Юрій Марунченко, який говорив про проблеми оплати праці та соціального захисту працівників освіти.

У своєму виступі міський голова Олександр Шикер говорив про важливість роботи педагогів у справі навчання та виховання молоді, дякував педагогам та технічному персоналу шкіл, та також батькам за якісну підготовку навчальних закладі до нового навчального року.

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмили Кухарук «Про підсумки розвитку освітньої галузі Острога у 2012/2013 навчальному та завдання на 2013/2014 навчальний рік», учасники міської серпневої конференції педагогічних працівників одноголосно прийняли ухвалу, яка спрямована на покращення роботи освітньої галузі, реалізацію державних освітянських програм та проектів.

На закінчення роботи конференції було вручено грамоти кращим працівникам освітньої галузі. Це зробили заступник міського голови Ольга Логвін, начальник відділу освіти виконкому Острозької міськради Людмила Кухарук та голова ради Острозької райміської профспілки працівників освіти і науки України Юрій Марунченко.

Почесною грамотою управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації нагороджені Наталія Прокопчук, директор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Любов Тимчук; грамоти міського відділу освіти вручені вчителям ЗОШ №1 Тамарі Кордиш, Оксані Клепар; Острозького НВК Олені Ковлєвій, Валентині Лідавець, бібліотекарю Марії Свинарчук; Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Валентині Ясінській, Ірині Вихованець; вихователям ДНЗ № 1 «Ромашка» Ганні Бацмановській, Наталії Буян; ДНЗ № 2 «Веселка» Аллі Климчук, практичному психологу Оксані Олішевській, а також педагогічному колективу ЗОШ №1 за підсумками рейтингової оцінки діяльності навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році та педколективу ДНЗ №2 «Веселка»; Острозькому НВК за перемогу у міському конкурсі «Кращий загальноосвітній навчальний заклад» та ДНЗ №1 «Ромашка» за перемогу у міському конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад», диплом Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти вручений танцювальному дуету в складі Ярослава Слободяна та Ольги Побережник із ЗОШ №1 за ІІІ місце в VI обласному огляді конкурсі художньої самодіяльності працівників освіти та Оксані Чумак із НВК за трете місце в тому ж огляді-конкурсі серед читців з авторсько-художнього читання. На цьому робота конференції завершилась.

Іван ПАВЛІВ
№36 від 7 вересня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 327 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]