Четвер

18.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для виправлення засуджених
Взаємовідносини з релігійними організаціями побудовані в інтересах виправлення засуджених на засадах взаємоповаги та взаємопорозуміння, з суворим дотриманням чинного законодавства та положень міжнародних правових документів. Духовна робота проводиться за власним бажанням та згодою осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Зустрічі засуджених з представниками релігійних організацій, богослужіння та релігійні обряди відбуваються лише за добровільною згодою засуджених.   

Проблема перевиховання неповнолітніх злочинців давно перебувала в центрі уваги працівників кримінально-виконавчої служби. В залежності від поглядів на природу неповнолітнього злочинця пропонувалась і методика виховного впливу. Зокрема кримінально-виконавчою інспекцією Острозького району проводяться заходи, спрямовані на виправлення та ресоціалізацію неповнолітніх засуджених, з метою пришвидшення відновлення їхньої особистості та цілеспрямованості, як повноцінних членів нашого суспільства.

Перед Великодніми святами неповнолітні засуджені, що перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Острозького району, відвідали Межиріцький Свято-Троїцький чоловічий монастир, де мали можливість ознайомитися з історією становлення та розвитку монастиря, а також поспілкуватися з його священнослужителями. Один з яких отець Давид розповів, наскільки важливо відноситися до життя з любов`ю і вірою в Бога, адже за його словами – саме це надає усім нам сил та наснаги, спрямовує нас у правильному напрямку життя. В його словах лунає заклик до християнського життя, любові до ближнього та поваги до влади, яка над ними стоїть в державі. Засуджені схиляють голови, схоже, в їх серцях зароджується той самий вогник, який і дасть сили розпочати все заново.

«Духовне відродження неодмінна умова виправлення засуджених, тому двері в Межиріцький Свято-Троїцький чоловічий монастир відкриті для всіх, хто бажає віднайти правильний духовний шлях в житті», – сказав отець Давид.

Андрій ШТЕНЬКО,
інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, старший лейтенант внутрішньої служби
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]