Четвер

18.04.2019

20:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для зменшення темпів розповсюдження ВІЛ/СНІДу

Безперечним є той факт, що проблема поширення ВІЛ-інфекції серед молоді є актуальною для нашого суспільства. Необхідно сказати, що суспільство не може ігнорувати проблему ВІЛ/СНІДу і вважати, що вона нас не торкнеться. Кількість ВІЛ-інфікованих, хворих та померлих від СНІДу щороку зростає. Треба пам’ятати, що будь-яка людина має однаковий ризик заразитися вірусом імунодефіциту. В нашій країні маємо страшну статистику: кожен 100-й мешканець України – ВІЛ-інфікований. Наша країна є однією з лідерів у Європі за темпами поширення цієї невиліковної хвороби.

Тому з просвітницькою метою нещодавно Острозьким міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, спільно з Острозьким районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції та особами молодіжного віку, засудженими до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі, було проведено круглий стіл на тему «ВІЛ/СНІД в Україні».

Ключовим постало питання щодо зменшення темпів розповсюдження ВІЛ/СНІДу в Україні шляхом здійснення заходів, направлених на профілактику соціально-небезпечних хвороб серед уразливих категорій населення. До основних заходів належать: консультування клієнтів щодо профілактики ВІЛ, надання засобів індивідуального захисту, профілактичних буклетів тощо.

Спираючись на досвід роботи, можна сказати, що подібні заходи є ефективними в плані профілактики та навчання дітей і молоді. Профілактичні заняття мають головну мету: навчити молодь правилам безпечної поведінки та вберегти їх від ВІЛ-інфекції. Спеціалісти Острозького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді постійно проводять профілактичну роботу і тим привертають увагу молоді до переваг здорового способу життя.

Хоча проблема ВІЛ/СНІДу­ залишається складним питанням, проте, чим вищим буде рівень свідомості та обізнаності молоді, тим швидше Україна стане вільною від цього страшного вірусу.

Юрій КАЗНОДІЙ,

інспектор Здолбунівського МРВ КВІ управління ДПтС України в Рівненській області

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 256 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]