Понеділок

20.05.2019

05:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Для зміцнення іміджу України
Сьомого грудня відбувся ІІ Міжнародний Форум «Брендинг країни та міст». Він зібрав більше 200 учасників, серед них – представники українських і міжнародних компаній, професійно-бізнесових ініціатив, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, відповідальних за підготовку до «Євро-2012». Відвідав цей захід і депутат Острозької міської ради Сергій Захарчук.

Форум присвячено питанням побудови і просування сучасних та привабливих брендів України, її регіонів і міст.

– Мета заходу – залучити найкращий міжнародний та український досвід у цій сфері, встановити плідні контакти між відповідальними урядовими структурами, органами місцевого самоврядування, підприємницькими ініціативами, міжнародними організаціями, що працюють задля поліпшення репутації України в світі, – розповідає Сергій Захарчук.

Під час офіційного відкриття Форуму на великій зацікавленості світової спільноти до України наголосив президент Американської Торгової Палати в Україні Хорхе Зукоскі. На необхідності покращення іміджу нашої країни у міжнародних ділових колах говорив Анатолій Кінах, президент Українського союзу підприємців і промисловців (УСПП). Він закликав усіх зацікавлених осіб до об’єднання зусиль задля поліпшення репутації України в світі.

 Форум завершився дискусією "Україна 2012: нова країна на карті світу", в якій взяли участь представники партнерів Форуму – голова Ради ЗАТ «Оболонь» Сергій Блощаневич, член Наглядової Ради НАСК «Оранта» Олександр Тимінський і представники культури – Ірина Данилевська, «Український тиждень моди», Влад Троїцький, засновник фестивалю «ГогольFest», котрі вже через власні бренди стали активними учасниками процесу зміцнення авторитету України у світі.

За надану нагоду відвідати таку подію, депутат висловлює подяку острожанину, кандидату економічних наук – Олексію Хахльову.

Діана РУДЕНКО
Просмотров: 265 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]