Вівторок

23.04.2019

21:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

До дня визволення Острога
Від радянського Інформбюро

Війська 1-го УКРАЇНСЬКОГО фронту, в результаті стрімкого удару рухомих з’єднань і піхоти та вміло проведеного обхідного маневру, оволоділи обласними центрами України містами ЛУЦЬК і РІВНЕ, містом і великим залізничним вузлом Здолбунів, а також з боями зайняли більше 200 інших населених пунктів, і серед них районні центри Рівненської області місто ОСТРОГ, ОЛЕКСАНДРІЯ, ДЕРАЖНО, РАФАЛІВКА, КЛЕВАНЬ, ОЛИКА, районний центр Волинської області КОЛКИ і залізничні станції КРИВИН, МОГИЛЯНИ, ОСТРОГ, ІВАЧКОВО, КВАСИЛІВ, ШПАНІВ, ОБАРІВ, ОРЖЕВ, КЛЕВАНЬ, НОВОСТАВ, ЦУМАНЬ, ОЛИКА, АРМАТНІВ, КІВЕРЦІ, ЛЮБОМИРСЬК, ВОЛОШКИ, РЕШУЦЬК, РАФАЛІВКА. У боях захоплено понад дві тисячі полонених і серед них полонені, які належать до розбитих у боях 18 і 19 угорським піхотним дивізіям.

Оперативне зведення від 5 лютого 1944 року
Наказ Верховного Головнокомандуючого

Генералові армії ВАТУТІНУ

Війська 1-го УКРАЇНСЬКОГО фронту, в результаті стрімкого удару рухомих з’єднань і піхоти та вміло проведеного обхідного маневру, оволоділи містами ЛУЦЬК і РІВНЕ – великими обласними центрами України, а також містом і важливим залізничним вузлом ЗДОЛБУНІВ.

У боях за оволодіння містами ЛУЦЬК, РІВНЕ і ЗДОЛБУНІВ відзначились війська генерал-лейтенанта ПУХОВА, генерал-лейтенанта БАРАНОВА, генерал-лейтенанта СОКОЛОВА, генерал-лейтенанта КИРЮХІНА…

Сьогодні, 5 лютого, о 21 годині столиця нашої Батьківщини МОСКВА від імені Вітчизни салютує нашим доблесним військам, які оволоділи містами ЛУЦЬК, РІВНЕ, ЗДОЛБУНІВ – двадцятьма артилерійськими залпами з двохсот двадцяти чотирьох гармат.

За відмінні бойові дії ОГОЛОШУЮ ПОДЯКУ усім військам, якими Ви керували, і які приймали участь у боях за визволення міст ЛУЦЬК, РІВНЕ, ЗДОЛБУНІВ.

Вічна слава героям, які полягли у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Смерть німецьким загарбникам!
№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Історія, краєзнавство і туризм | Просмотров: 339 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]