Неділя

21.04.2019

21:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

До Євро готові
Підготовка до Євро-2012 практично закінчилась. Місцеве населення та туристичні компанії готові до напливу туристів. Не винятком стала і Острозька міліція. Тож на що саме зверталась найбільша увага міліціонерів під час підготовки до футбольних матчів «Замкова гора» цікавиться у начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерія Самчука.

– Найперше, на інформування іноземців про номери телефонів та місце розташування приміщення міліції. Саме з цією метою при в’їзді в місто буде розташовано бігборд з необхідною інформацією на англійській мові, – зазначив співрозмовник. – Крім того, інформаційні листівки з графіком прийому громадян, номером телефону та адресою міліції, також на англійській мові з’являться практично в кожному магазині, аптеці та сільській раді. Отже, я переконаний, що віднині іноземні туристи легко зорієнтуються, якщо у них виникнуть якісь труднощі.

Проблеми мовного бар’єру під час спілкування правоохоронців із закордонними туристами Валерій Самчук не передбачає, адже майже усі співробітники, які будуть спілкуватися з іноземцями, а це насамперед співробітники патрульної служби та чергової частини, проходили навчання англійській мові.

– На час проведення футбольних матчів нам також будуть допомагати волонтери, які в ідеалі знають англійську мову. Нині ми залучили дев’ять добровольців – викладачів шкіл і студентів академії, які будуть цілодобово допомагати міліціонерам під час прийому повідомлень про злочин від іноземців, – повідомив Валерій Самчук. – Завдяки їм кожен іноземний турист зможе отримати кваліфіковану допомогу у найкоротші строки.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 322 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]