П'ятниця

26.04.2019

04:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

До побачення, «Усмішка»!
Швидко спливає час… Прийшла мить розлучатися із табірною сім’єю «Усмішка». Як один веселий день – промайнули ці три тижні в таборі. З  28 травня по 15 червня 2012 року при Острозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Усмішка» (відділ з питань сім’ї, молоді та спорту). 

Уся виховна робота в таборі велася згідно «Плану роботи   пришкільного табору з денним перебуванням «Усмішка”, дотримуючись режиму дня і правил  табору.

Кожен загін визначив капітана, також обрав для себе назву, емблему, девіз, речівку, загонову пісню. День у таборі розпочинався лінійкою. Загони шикувались, капітани здавали рапорт директору табору, знайомились з планами на день. Керівники загонів проводили інструктажі з ТБ, охорони життя та здоров’я учнів під час проведення масових заходів, екскурсій, спортивних змагань.  Після лінійки спортивний керівник проводив ранкову зарядку.

Все, що знаходилось навколо табору та в прилеглій місцевості, стало зоною дитячої турботи. Зрозуміти, врахувати, задовольнити потреби дитини – перше і головне завдання вихователів загонів. А тому кожен новий день, проведений дітьми в таборі, приносив нові враження, нові відкриття. Куди б не лягали шляхи мандрівників, але об 11 годині дня усі  збиралися на майданчику для проведення загальнотабірних незабутніх заходів,таких як: Планета сміху, Зоряний експрес, Олімпійські зоряні ігри, Фестиваль казки, Містер табору, Під сузір’ям Водолія, День бантика та Міс табору, День туризму, а також передостанній день був присвячений для вихователів: веселі розваги, конкурси та ігри, де вихователі побули на місці дитини в таборі.

Кожен день у таборі був насиченим та веселим. Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, підтримувати один одного, ставитись з повагою до кожного, хоч діти були різного віку, з різних класів.

Також протягом табірної зміни діти відвідали міні-кіно-зал в Острозькій центральній районній бібліотеці, де мали змогу переглянути цікаві мультфільми.

На урочистій лінійці, присвяченій закінченню табірної зміни, були нагороджені і відзначені найбільш активні учасники табору і переможці спортивних змагань.

Хочу подякувати всім педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу за сумлінну працю, за те, що всі докладали  зусиль щодо змістовного проведення дозвілля дітей у пришкільному таборі з денним перебуванням «Усмішка». Дякую батькам, які виростили чудових дітей!

А також хочу подякувати і дітям за активну участь у громадському житті табору! Приємних вражень від літа! До нових зустрічей!

Іванна СЕРЕДЮК, директор пришкільного табору «Усмішка»
Просмотров: 810 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]