Четвер

25.04.2019

01:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

До уваги інститутів громадянського суспільства!
Ініціативна робоча група із підготовки установчих зборів з формування громадської ради при виконавчому комітеті Острозької міської ради повідомляє наступне.  

Установчі збори по створенню громадської ради при виконавчому комітеті Острозької міської ради відбудуться 11 лютого 2013 року о 15 год. в залі засідань міськвиконкому.

До участі у зборах запрошуються усі інститути громадянського суспільства міста (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ), легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради.

Заяву з відповідними додатками про бажання участі в установчих зборах подавати до 1 лютого 2013 року у відділ з питань внутрішньої політики та інформації міськвиконкому (каб. 5). Там можна отримати і зразки документів.

Контактні телефони ініціативної групи: (03654) 2-22-60.

 Електронна адреса: ostrog_amu@ukr.net.
№51 від 22 грудня 2012 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 309 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]