Неділя

21.04.2019

18:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

До уваги власників гужового транспорту!

Квітучі дерева, охайні будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – той мінімум, який потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому. Навіть найменша дрібничка, зроблена для цього кожним жителем, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок, папірець – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати. 

Острожани завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. На часі усім нам про це потрібно згадати. З настанням весняно-літнього періоду на вулицях міста з’являється все більше гужового транспорту. Величезну кількість возів можна зустріти в базарні дні на під’їзді до ринків, та й в будній день трудівники-городники пересуваються переважно за допомогою чотириногих. Звичайно, з давніх-давен коні вважаються екологічно чистим видом транспорту, однак «сліди», які ці тварини залишають після себе на центральних дорогах та тротуарах, є не надто приємними для людського ока. Перехожі з відразою обминають ці «запашні острівці», а працівники благоустрою недобрим словом згадують їздових під час прибирання узбіч центральних доріг.

Доводимо до відома всіх власників коней, що згідно із Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» особа, яка супроводжує тварину, зобов’язана забезпечити безпеку майна, у тому числі й комунальних доріг, від заподіяння шкоди твариною. Крім того, Правилами благоустрою Острога передбачено адміністративну відповідальність за забруднення доріг та тротуарів. Тепер згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення штрафні санкції за порушення Правил благоустрою складають 20 – 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 340 – 1360 грн.

Отож, просимо всіх власників гужового транспорту завжди мати при собі відро та лопату для прибирання за своїми кіньми. В іншому випадку вам доведеться із власної кишені заплатити штраф у міську казну.

Іван ТКАЧУК,
заступник міського голови

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 216 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]