Понеділок

20.05.2019

00:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство
Щорічно 3 грудня – це день, який нагадує нам, що серед нас є люди, які потребують особливої потреби і турботи. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життєві проблеми. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з нами є ті, хто хоче допомогти і допомагає для нашої Острозької територіальної організації УТОГ, яка обслуговує людей з вадами слуху. Нам дуже приємно, що завдяки спонсорській допомозі депутата Верховної Ради України Юрія Вознюка, підтримці Рівненської обласної організації УТОГ напередодні Міжнародного дня інвалідів ми зібрались у відремонтованому та оновленому приміщенні. Солодкий стіл, пісні й друзі. Для нас це не свято, а привід зібратися разом, аби підтримати один одного.  

Хочеться подякувати міському голові Острога Олександру Шикеру, ТОВ «Острозький завод мінеральної води (Олена Рудьо), магазину «Господар» (Василь Хохліч), магазину «Кайрос», приватному підприємцю С. Вербицькому та колективу Острозької міської бібліотеки за надану матеріальну допомогу.

Зичимо здоров’я, натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів.

Тетяна ЗИМИНА, голова ТО УТОГ
Просмотров: 457 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]