Вівторок

23.04.2019

05:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Доцільно провести у владу молодих, грамотних, патріотичних людей

Звіт депутата Рівненської обласної ради
Романа Даниловича Василишина

Шановні острожани!

Вашою волею я був обраний депутатом обласної ради VI скликання по одномандатному виборчому округу № 38 (м. Острог). Впродовж всієї каденції я був членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку території та європейської інтеграції.

Головним у своїй роботі вважав надання необхідної допомоги у вирішенні проблем виборців, а також сприянню діяльності місцевого самоврядування.

Згідно затвердженого графіку, в останній четвер щомісяця, мною проводився прийом громадян міста Острога та Острозького району. Інформація щодо проведення прийомів публікувалась в міській газеті «Замкова гора».

За період – листопад 2010 року по вересень 2015 – проведено 48 таких прийомів громадян з особистих питань, на яких звернулось 212 громадян.

Більша кількість звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування – 84, з питань врегулювання земельних відносин. Надходили звернення щодо надання допомоги Свято-Миколаївській парафії Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату на відбудову церкви, повернення заборгованості із заробітної плати працівникам Острозького шиноремонтного заводу, щодо узаконення самовільно забудованих будівель, надання допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, які сталися в господарствах, надання в оренду приміщення, повернення заборгованості з виплати заробітної плати, встановлення опіки, з інших питань. Також надавались роз’яснення по чинному законодавству.

Одночасно проводив прийом громадян на робочому місці в м. Рівне, (спочатку по вул. Грушевського, а потім за адресою: вул. Чорновола, 70.)

За цей період було прийнято більше двохсот осіб.

У своїй роботі намагався тісно співпрацювати з Острозьким міськвиконкомом та особисто з міським головою Олександром Федоровичем Шикером, головами Острозької райдержадміністрації. Багато питань врегулювали спільно з депутатом Рівненської обласної ради, ректором НаУОА, Героєм України Ігорем Демидовичем Пасічником. Висловлюю щиру вдячність всім за співпрацю.

Взяв участь у 26-х з 29-ти засідань постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

На засіданнях опрацьовувались всі програми та звернення обласної ради. Була прийнята Програма розвитку місцевого самоврядування у Рівненській області на 2013 – 2017 роки. Крім того, була прийнята рекомендація облдержадміністрації про збільшення фонду проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

За звітний період комісія брала участь у підписанні Угоди про партнерство між районними радами та райдержадміністраціями і Програма розвитку ООН у рамках другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у заходах з нагоди Європейського Тижня Місцевої Демократії, Дня місцевого самоврядування та Дня Соборності та свободи України, форумах місцевого самоврядування, а також у робочих групах з вивчення різних актуальних питань.

За звітний період Рівненською обласною радою проведено 33 сесії та 41 пленарне засідання обласної ради, на яких було розглянуто багато питань, які торкались забезпечення сприятливих умов для розвитку області та її територіальних громад. Особисто взяв участь у 33 пленарних засіданнях.

Брав участь в обговоренні різних питань, вносив пропозиції та зауваження до різних проектів рішень ради.

Тепер прийняв рішення більше не балотуватись на виборах до місцевих рад. Думаю, що буде доцільно провести у владу молодих, грамотних, патріотичних людей, які продовжать роботу по розбудові України у цей важкий для держави час, а ми, старше покоління, при необхідності надамо посильну допомогу.

З низьким поклоном до острожан, щиро

Роман ВАСИЛИШИН

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 208 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]