П'ятниця

26.04.2019

17:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допомагає людям радіти життю
«Твори добро, щоб добро тебе знайшло, зла не верши, щоб зло тебе не загубило» – такий девіз у житті Юлії Миколаївни Нечипуренко, педагога з багаторічним досвідом, психолога.

Про вчительську стежку у житті вона мріяла з дитинства. Після закінчення Острозької ЗОШ №2 у 1978 р. Юля вступила до Ніжинського педінституту. Ще тоді, на випускному вечорі у школі, директор В. В. Корж сказав її батькам: «Юля – природжений вчитель». І це підтвердило правильність професійного вибору.

 Після закінчення вузу молодий спеціаліст поїхала на будівництво БАМу. Працювала вчителем російської мови і літератури. Вийшла заміж, народила доньку і тривалий час трудилась у Росії. Але доля знову повернула жінку до Острога, до Острозького ПТУ-13, де працювала завучем з виховної роботи. Вже там захопилась психологією – дався взнаки досвід, велике і різноманітне коло вихованців, колег.

– Дуже хотіла освоїти цю професію, – згадує Юлія Миколаївна. – І ось в 1991 році відкрились перші курси психологів при Рівненському педінституті. Директор училища направив мене на навчання. Рік науки на стаціонарі і моя мрія здійснилась.

Вчитель, вихователь, психолог – з такою підготовкою Юлія Нечипуренко прийшла працювати в Острозьку ЗОШ №1 у 2000 році. Саме вона стояла біля джерел розвитку психологічної служби на Україні, Рівненщині. Сотні учнів за період роботи в школі побували на її консультаціях, діагностиці, багатьом батькам вона допомогла краще зрозуміти своїх дітей, змінити ставлення до них, а значить вирішити психологічні проблеми. Юлія Миколаївна і в житті завжди шукає позитив, радіє йому, допомагає іншим жити позитивно. За це її шанують колеги, серед яких користується заслуженим авторитетом. Адже її досвід, помножений на оптимізм, суттєво допоміг молодим спеціалістам у роботі.

Діана РУДЕНКО
Просмотров: 405 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]