Понеділок

22.04.2019

03:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допомагаю людям і місту
Звіт за 2012 рік депутата Рівненської обласної ради Василишина Романа Даниловича  

Обраний депутатом Рівненської обласної ради VI скликання по одномандатному виборчому округу № 38 (м. Острог), член політичної партії "Всеукраїнський патріотичний союз”, член постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

Пріоритетним у роботі вважаю надання необхідної допомоги у вирішенні проблем виборців.

Згідно затвердженого графіку, в останній четвер щомісяця мною проводився прийом громадян міста Острога та Острозького району. Інформація щодо проведення прийомів публікувалась в міській газеті "Замкова гора” та розміщена на офіційному веб-сайті Острозької міської ради.

За період з січня 2011 року до грудня  2012 року проведено 12 таких прийомів громадян з особистих питань, на яких побувало 42 громадяни.

Більшість звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування – 24, з питань врегулювання земельних відносин надійшло 2 звернення. Надходили звернення щодо надання допомоги Свято-Миколаївській парафії Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату на відбудову церкви (1); повернення заборгованої заробітної плати працівникам Острозького шиноремонтного заводу (1); щодо узаконення самовільно збудованих будівель (1); надання допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, які сталися в господарствах (2); надання в оренду приміщення (1); повернення заборгованої заробітної плати (1); встановлення опіки (1); з інших питань – 8 звернень.

23 заявники отримали матеріальну допомогу на лікування та інші потреби. З інших питань надано роз’яснення згідно вимог чинного законодавства.

Одночасно проводив прийом громадян на робочому місці в м. Рівне (з початку 2012 року по вул. Грушевського, а потім за адресою: вул. Чорновола, 70).

За цей період було прийнято 62 особи.

Взяв участь у 4-х з 5-ти засідань постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

На засіданнях опрацьовувались всі програми та звернення обласної ради. Була прийнята Програма розвитку місцевого самоврядування у Рівненській області на 2013-2017 роки. Крім того, була прийнята рекомендація облдержадміністрації про збільшення фонду проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

За звітний період комісія брала участь у підписанні Угоди про партнерство між районними радами та райдержадміністраціями і Програми розвитку ООН у рамках другої фази Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, у заходах з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, Дня місцевого самоврядування та Дня Соборності і Свободи України, форумах місцевого самоврядування, а також у робочих групах з вивчення різних актуальних питань.

За звітний період Рівненською обласною радою проведено 6 сесій та 6 пленарних засідань обласної ради, на яких було розглянуто багато питань, які стосувались забезпечення сприятливих умов для розвитку області та її територіальних громад. Особисто взяв участь у всіх пленарних засіданнях.

Приймав активну участь в обговоренні різних питань, вносив пропозиції та зауваження до різних проектів рішень ради.
№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 355 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]