Вівторок

23.04.2019

09:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допомогли організувати відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій

Ось добігає до завершення літній сезон відпочинку та оздоровлення дітей. Кожна сім’я дбає про те, щоб їхня дитина була здоровою, жвавою та життєрадісною. Здоров’я – це стан повноцінного психічного, фізичного, інтелектуального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Його фундамент формується ще в ранньому дитинстві, тому кожна родина в нашій країні, розуміючи це, намагається всіма силами зробити все для того, щоб їхня дитина приємно провела час, активно відпочила й одно­часно оздоровилась.

Добре можна відпочити та набратись сил до початку нового навчального року в оздоровчих таборах. Це те середовище, де з року в рік гомонять дитячі голоси, де віє вихор неперевершених позитивних емоцій, де на порозі табору діти зустрічають своїх знайомих, а також з посмішкою на обличчі вожатих. Оскільки в табір приймаються дітки від семи років (у більшості випадків вони вперше відірвались від турботливого маминого крила), тому вся робота вожатих спрямована на те, щоб наймолодші вихованці закладу не почувалися самотніми, й аби їм не вистачало часу сумувати за батьками.

Без сумніву, переважна більшість батьків належним чином дбають про те, щоб їхні діти активно відпочили та оздоровились в літній період. Але не всім їм під силу придбати путівку в табори. Щоб хоч трошки допомогти родинам пільгових категорій, відділу з питань сім’ї, молоді та спорту було надано Острозькою міською радою 10 путівок для дітей, які мають статус дитини з сім’ї учасника антитерористичної операції. Вони придбані за кошти міського бюджету в наш «Корчагінець». Комунальний заклад «Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді» Рівненської міської ради надав нам 16 путівок, які придбані за кошти обласного бюджету. Вони були розподілені наступним чином: 8 – надані для дітей з сімей учасників антитерористичної операції та з місць проведення АТО. Діти відпочивають в «Агатівці» – 2; «Молодій гвардії» (Одеса) – 1; «Корчагінці» – 1; «Електроніку-Рівне» – 2; «Берізці» – 2. Ще 8 путівок надані для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Ця категорія дітей відпочиватиме в оздоровчому таборі «Сигнал».

Звичайно, цього замало, щоб задовольнити потреби всіх бажаючих. Тому ми не втрачаємо надію, і віримо в те, що кількість путівок та оздоровлених дітей в наступному році буде значно більшою.

Марія ТУРЯНСЬКА,
в. о. начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

№ 34 від 22 серпня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 252 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]