Субота

20.04.2019

20:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допомогу області – освіті міста
У  середу з робочою поїздкою у навчальних закладах Острога побував перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Школи і садки справили хороше враження на нього, але метою візиту було вивчення нагальних проблем закладів і можливостей допомогти їм.

Візит Анатолія Юхименка розпочався з дитсадка «Ромашка» (фото 1). Оглянувши стенди при вході, Анатолій Олексійович згадав своє дитинство. Завідуюча дитсадком Лариса Клімчук познайомила з садком, розповіла про фінансування оплати праці, співпрацю з батьками, розказала про необхідність ремонту покрівлі садка. Обласний гість цікавився вартістю її ремонту, пообіцяв закладу дитячий майданчик, але на умовах встановлення його силами батьків. У музичній залі завідуюча звернула увагу на проблемну підлогу, потребу у шафі-купе для збереження інвентаря. Анатолій Олексійович і в цьому пообіцяв допомогти.

Завідуюча дитсадком «Веселка» Тетяна Угрин (фото 2), прийнявши естафету своєї колеги, найперше звернула увагу на пожежні сходи в дитсадку. Вони давно «сипляться» і потребують ремонту. Разом із міським головою Олександром Шикером обговорювались шляхи вирішення цієї проблеми, а також проблеми павільйонів на дитячій площадці. На думку завідуючої, у садку, який відві­дує 300 дітей, краще їх демонтувати і поставити пісочниці з грибочками-навісами, докупити гойдалки. Анатолій Олексійович пообіцяв незабаром привезти в Острог спеціалістів-будівельників, які на місці визначать оптимальний шлях допомоги «Веселці».­ ­

Директор школи №1 Руслана Лазарчук похвалилась гостю відремонтованою в минулому році актовою залою, чудовим кабінетом біології, де господарює Наталія Кухта (фото 3), успіхами учнів в олімпіадах. Розповіла, що найбільша проблема закладу – їдальня, дозвіл на роботу якої цьогоріч санстанція дала востаннє, зважаючи на потребу у ремонті. Побувавши там, а також у шкільних туалетах, бібліотеці, Анатолій Юхименко запропонував розробляти проектно-кошторисну документацію таким чином, щоб передбачити і кошти на ремонт санвузлів. Руслана Миколаївна також торкнулась проблеми харчування дітей загалом, із залученням підприємців. Адже власний кухар зміг би харчувати лише учнів початкових класів і пільгових категорій за бюджетні ­кошти.

Заступник директора НВК «Школа-гімназія» Світлана Франчук показала гостю спортивну залу – найпроблемнішу ділянку закладу (фото 4), де вони проводять уроки для гімназистів і де займаються учні спортшколи. Стеля, підлога, вікна справили не найкраще враження на обласного гостя. Йому була показана і актова зала, де оновлена стеля ніяк не стикується із жахливою підлогою та іншим начинням. Було вирішено виготовляти проектно-кошторисну документацію на спортзал гімназії, який теж оглянуть фахівці з області.

Реконструкція газової котельні – найболючіша проблема школи №3. Її детально оглянув перший заступник керівника області (фото 5). Директор школи Любов Тимчук поділилась задумами на перспективу замість приміщення старої їдальні мати нове двоповерхове із їдальнею і актовою залою, яка у навчальному закладі відсутня. Любов Олександрівна розповіла про перспективність наповнення школи учнями і додаткову потребу у приміщеннях.

За підсумками візиту Анатолій Олексійович дав доручення міському голові підготувати звернення до голови облдержадміністрації Василя Берташа з розрахунками заявлених потреб навчальних закладів і пообіцяв допомогти з виділенням додаткового фінансування для Острога.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 464 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]