Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допоможи птахам взимку
Прийшла зима. Сніг вкрив землю білою ковдрою. Надворі морозно. Люди щонайшвидше намагаються потрапити до своїх теплих осель. Тільки птахи нікуди не поспішають, сидять на деревах, розпушивши своє пір’ячко (так тепліше) і мріють… Мріють про весняне тепле сонечко, про ясне блакитне небо. Тільки весна ще так далеко!  

Чи задумувалися ми – як братам нашим меншим взимку живеться? За своїми повсякденними клопотами, люди навіть не помічають труднощів, з якими стикаються в холодну пору року пернаті друзі. Так, багато з них відлетіли в теплі краї і ми з нетерпінням чекаємо їхнього повернення, бажаючи знову почути дзвінкий спів. Адже з ним приходить весна. Тож як бути з тими птахами, які залишаються поряд з нами взимку?

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, хто залишився зимувати разом з нами. Підгодівля птахів взимку є одним з найважливіших заходів та найреальніших шляхів допомоги пернатим.

Небайдужими до проблем птахів виявились учні 1 класу Острозької ЗОШ № 3, які з допомогою своїх батьків виготовили годівнички і розвісили їх на деревах поряд зі школою (на фото). А також насипали в них корму: гарбузового і соняшникового насіння, подрібненого зерна, крихт хліба і шматочків сала.

Кому не байдужа доля братів наших менших, запрошуємо приєднатися до акції «Допоможи птахам взимку». Саме ваш приклад допоможе виховати в дітей головні людські риси: співчуття та допомогу оточуючим. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички і всю зиму підгодовувати їх. А вони, в свою чергу, віддячать нам веселим весняним співом та чистими садами без шкідників.

Лариса СТАТКЕВИЧ, класний керівник 1 класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]