Четвер

25.04.2019

01:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Допоможуть у працевлаштуванні

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! 

Державна служба зайнятості готова сприяти вашому працевлаштуванню.У центрах зайнятості вам допоможуть: знайти роботу – тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

В усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні. Усі вакансії – у вільному доступі. Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від того, де ви живете чи перебуваєте. Усі послуги – безкоштовні.

Навіть якщо у вас немає документів, в центрах зайнятості ви можете отримати: інформацію про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості; консультації та правову допомогу з питань працевлаштування або звільнення з роботи, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, інших послуг державної служби зайнятості; рекомендації відносно вибору чи зміни професій, послуги з професійної орієнтації.

Для підбору підходящої роботи з метою отримання адресної допомоги для покриття витрат на проживання, вам необхідно подати до центру зайнятості: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу; облікову картку платника податків (ідентифікаційний код).

Для отримання статусу безробітного та матеріальної допомоги по безробіттю крім вищезазначених документів слід подати: трудову книжку (або її дублікат чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи), або документ, що підтверджує періоди зайнятості (наприклад, цивільно-правовий договір); диплом або інші документи про освіту; військовий квиток (у разі необхідності).

Якщо ви вже зареєстровані в центрах зайнятості Донецької або Луганської областей, вам нададуть соціальні послуги та допомогу по безробіттю в будь-якому іншому центрі зайнятості України за місцем вашого перебування.

Якщо ви втратили паспорт, то можете пре­д’я­вити тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України. Отримати таке посвідчення та відновити паспорт ви зможете у територіальних відділеннях Державної міграційної служби України або у кімнатах (місцях) допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим і Севастополя, Донецької та Луганської областей.

У разі відсутності облікової картки платника податків необхідно звернутися до будь-якого відділення Державної фіскальної служби України за місцем вашого тимчасового проживання.

Якщо ви не змогли припинити трудові відносини або інший вид зайнятості і ваша трудова книжка знаходиться у роботодавця: необхідно звернутися до роботодавця із заявою про звільнення та проханням вислати трудову книжку поштою разом з наказом про звільнення; якщо підприємство тимчасово не працює або ліквідоване, в центрі зайнятості вам допоможуть скласти позовну заяву для звернення до суду з метою оформлення одностороннього припинення трудових відносин.

Для оформлення трудових відносин з роботодавцем необхідні: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; облікова картка платника податків (ідентифікаційний код); трудова книжка; диплом або інші документи про освіту.

Також ви можете знайти роботу за сумісництвом або шляхом укладення цивільно-правового договору (про надання послуг, виконання робіт) – у цьому випадку трудова книжка не потрібна.

За більш детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для вашого відвідування центру зайнятості.

За потреби скористайтеся послугами: безкоштовної інформаційно-довідкової телефонної системи державної служби зайнятості: 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону); безкоштовного мобільного сервісу «Пошук роботи»: 730 (з мобільного телефону) або Інтернет-порталами державної служби зайнятості: www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua.

Острозький міськрайонний центр зайнятості

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 285 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]