Субота

20.04.2019

08:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дорога – без тривоги!
Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.  

Саме тому в рамках проведення Всеукраїнського рейду в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» проводився тиждень безпеки дитини «Увага! Діти на дорозі!».

Протягом цього часу учні закладу мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки. Під час бесід, інформаційних хвилинок, розглядання ілюстрацій, створення ігрових ситуацій діти запам’ятовували та вивчали правила безпечних ігор, катання на санчатах, роликах, велосипеді поблизу дороги. Чайкою Г. А., класоводом 3А класу, був розроблений цикл пізнавальних бесід: «Світлофор і регулювальник, їх сигнали», «Де можна гратись?», «Вулиця. Дорога. Тротуар. Обочина. Перехрестя». Цікавою та змістовною виявилась виставка тематичної літератури (Свинарчук М. А.) та дитячих малюнків «Знавці дорожнього руху», участь в якій взяли учні 3Б класу (Лідавець В. В.). На високому пізнавально-розважальному рівні пройшла вікторина «Червоний, жовтий, зелений» для учнів 5-7 класів. Відбулась зустріч з працівником ДАІ Домащуком Ю. Ю., який пояснив дітям правила поведінки на вулицях і дорогах.

Хочеться сподіватися, що спільна робота педагогічного колективу закладу, батьків та працівників ДАІ сприятиме попередженню дорожньо-транспортного травматизму, безпечній поведінці дітей на дорогах і вулицях міста.

Марина КРИМІНСЬКА, педагог-організатор Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»
№49 від 8 грудня 2012 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 339 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]