Четвер

25.04.2019

01:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дорогі захисники України, мужні армійці!

Прийміть від усіх острожан сердечне вітання зі славним святом – Днем Збройних Сил України! Захист Вітчизни, її територіальної цілісності, незалежності в усі часи було покликанням та обов’язком справжніх чоловіків, що є надзвичайно злободенно нині. Адже є така професія – захищати Батьківщину. Ми віримо в те, що Українська армія буде більш потужною, загартувавшись у горнилі боїв, стане національною гордістю, гарантом суверенітету та безпеки рідної Вітчизни. 

Щиро зичу вам, дорогі захисники Вітчизни, міцного здоров’я, подальшого зростання бойової майстерності, наступу на усіх ділянках фронту, скорішого повернення додому з перемогою живими й неушкодженими. Всі справжні патріоти підтримували, підтримують і будуть підтримувати вас. Впевнений – ворог ніколи не пройде там, де боронять рідну землю українські вояки. Мужності вам, військової удачі та Перемоги!

 

Шановні колеги – працівники органів місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве самоврядування гуртує людей, незалежно від їх віку, поглядів та уподобань, має значну роль у повсякденному житті наших громадян, входить, як невід’ємна частина, до державного устрою. Нині, в непростий для нашого народу час, органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громади та спільно відстоювати наше прагнення жити у цивілізованій, заможній та мирній державі.

Саме тому подальший розвиток і вдосконалення місцевого самоврядування – це основний напрям розбудови нашої держави, запорука збереження миру і спокою в суспільстві, неодмінна умова входження нашої держави до сім’ї цивілізованих європейських країн.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім тим, хто свою працю спрямовує на зміцнення демократичних засад розвитку суспільства і процвітання нашої рідної України. Бажаю всім працівникам Острозької міської та районної рад міцного здоров’я, щастя, нових професійних висот, оптимізму й наснаги, родинного затишку, стабільного миру в державі.

Міський голова             Олександр ШИКЕР

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 258 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]